Na Dayana Cadeau Pro 2015 zvítězil William Bonac

Na Dayana Cadeau Pro 2015 zvítězil William Bonac

Lukáš Osladil opět skvěle bodoval

Soutěže | 29.10.2015 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, npcnewsonline.com


V Coral Springs na Floridě se v sobotu 24. října pořádalo klání s názvem Dayana Cadeau Pro. Vítězka Ms. Olympia z roku 2004 v tehdy zavedené lehké kategorii a účastnice několika pozdějších soutěží ve Women's Physique přilákala jako promotérka do místa klání nejen účastníky v kategorii open, ale i Men's Physique a Bikini.

Čeští fanoušci měli svou pozornost nepochybně nasměrovanou na otevřenou mužskou kategorii, jejíž startovní pole čítající devítku borců zahrnovalo i jméno Lukáše Osladila. Ten přitom fenomenálním způsobem zazářil před zhruba dvěma týdny vítězstvím na Phoenix Pro, díky kterému se zároveň i přímo kvalifikoval na soutěž Mr. Olympia 2016. Pětatřicetiletý závodník nabídl i tentokrát mistrovskou formu a celkovou strukturu, díky čemuž okamžitě vystoupal téměř až na samý vrchol. Jediným, kdo mu v dosažení absolutní mety zabránil, byl William Bonac, vítěz letošního Nordic Pro, a Lukáš Osladil tak nakonec obsadil „až" druhou příčku. Na třetím místě skončil Ronny Rockel, čtvrté místo obsadil Rafael Jaramillo a pátou pozici bral Kenneth Jackson.

Na závěr snad už jen jediné - pokud se našemu zástupci podaří v nastoleném režimu pokořování řady jiných borců zvučných jmen vkročit i do další sezóny, pak nezbývá než se již nyní těšit na výsledek, k jakému se česká naděje v Las Vegas na Mr. Olympia v roce 2016 dopracuje.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk