Výsledky Golden State, Dallas Pro a Coastal USA

Výsledky Golden State, Dallas Pro a Coastal USA

Víkendový sled zámořských soutěží se nesl ve znamení tří klání.

Soutěže | 21.08.2015 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, IFBBPRO.com


Příznivci mužské kulturistiky bez rozdílu vah si tentokrát našli nepochybně svoje mezi třináctkou závodníků, kteří nastoupili k soutěži Golden State Pro pořádanou v kalifornském Sacramentu. Ze jmenovaného počtu borců se však na finálovou část nakonec nedostavil Lionel Brown, jenž se naposledy soutěžně představil s patnáctým místem na loňském Ferrigno Legacy. Ze zbylého tuctu závodníků se role vítěze nakonec zaslouženě ujal Cedric McMillan a kvalifikoval se tak svým výkonem přímo na soutěž Mr. Olympia. Na té se ve svojí šestileté profesionální kariéře objevil zatím je jednou, a to v roce 2013, kdy obsadil dvanácté místo.

Druhé místo bral Manuel Romero. Zatímco loni skončil na stejnojmenné soutěži na třetím místě, tentokrát mohl pocítit alespoň malé zadostiučinění v podobě vylepšení o jednu příčku.

Výjimečně zajímavá je pro slovenské a potažmo i české příznivce kulturistiky třetí příčka. Právě na ni totiž dokázal dosáhnout slovenský profesionál Štefan Havlík a potvrdit tak aktuální roli konkurenceschopného borce, který na pódiu rozhodně není jen do počtu. Jeho doposud nejlepší výsledek v kariéře letos pestře doplňují i dvě čtvrté příčky z Vancouver Pro a PBW Tampa Pro.

V Texaském Dallasu se dále konala soutěž Dallas Pro, obsazená závodnicemi a závodníky v kategoriích Bikini, Men's Physique a Wheelchair, tedy kulturisty-vozíčkáři. K nejsledovanějším protagonistům klání pak z geografického hlediska nepochybně patřila Vladimíra Krásová, na kterou však po dosavadních pěkných soutěžních výkonech zbylo nedělené šestnácté místo.

Poslední soutěž s názvem Coastal USA Pro se pořádala v Atlantě ve státě Georgia. Jak si na ní vedli a jak dopadli soutěžící v kategoriích Bikini a Men's Physique, si můžete společně s kompletními výsledky předchozích jmenovaných klání prohlédnut na připojených výsledkových listinách.

Výsledy - Dallas Pro 2015

Výsledky - Coastal Pro 2015

Golden State Pro 2015

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk