Vancouver Pro 2015 – druhý profi triumf Fouada Abiada

Vancouver Pro 2015 – druhý profi triumf Fouada Abiada

Jak se umístila Vladimíra Krásová?

Soutěže | 30.07.2015 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, IFBBPRO.com, musculardevelopment.com


Možnost zisku bodů do kvalifikačního žebříčku či rovnou přímého postupového místa na Olympia víkend, finanční prémie či zkrátka jen ryzí radost ze soutěžení byly nepochybně hlavním táhlem závodníků a závodnic soutěžících minulý víkend v kanadském Vancouveru na soutěži Vancouver Pro. Právě tam se pod pořadatelskou taktovkou profesionální závodnice ve Figure a Women's Physique Michelle Krack, která nejlepšího výsledku dosáhla v podobě loňského devátého místa na Emerald Cup, konala další z řady letošních profesionálních klání. Dobře známé kategorie zahrnovaly tentokrát kulturistiku mužů, kulturistiku mužů do 212 liber a dále pak kategorie Fitness, Figure, Bikini, Women's Physique a Men's Physique.

V otevřené kategorii tentokrát zvítězil Fouad Abiad. Kanadský závodník dokázal ovládnout celkově sedmičlenné startovní pole a ke svým úspěchům si připsat již druhé letošní profesionální vítězství. Letošní sezóna je tak rodákovi z Ontaria více než mimořádně příznivě nakloněna - vždyť letos v květnu to bylo poprvé, co dokázal na Europa Orlando ukořistit tolik cenný profesionální triumf se současným přímým postupovým místem na Mr. Olympia. A první příčka z Vancouveru jen potvrzuje, že strategie ohledně kvality, množství i zpracování hmoty je nastavena správným směrem.

Zejména slovenské příznivce kulturistiky pak v této kategorii nepochybně příjemně překvapil Štefan Havlík. Čtvrtá příčka získaná na této soutěži je doposud nejlepším výsledkem, jakého slovenský závodník ve svojí profesionální kariéře dosáhl.

Z našich závodnic se na soutěži v kategorii Bikini objevila Vladimíra Krásová, jenž svoji soutěžní účast ve Vancouveru naposledy avizovala po zisku pátého místa na Prestige Crystal Cup konaného 21. července. Česká závodnice si tentokrát v osmnáctičlenném startovním poli vybojovala devátou příčku a její prozatímní letošní soutěžní skóre v tuto chvíli čítá celkově již čtyři profesionální starty.

Kompletní výsledky i rezultáty dalších kategorií vám nabízíme níže.

Kulturistika open

Kulturistika do 212 liber

Physique ženy

Physique muži

Fitness ženy

Bikiny fitness


 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk