Prestige Crystal Cup – Vladimíra Krásová pátá

Prestige Crystal Cup – Vladimíra Krásová pátá

Letošní sezóna Vladimíře Krásové svědčí.

Soutěže | 21.07.2015 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, facebook.com, IFBBPRO.com


Česká závodnice v kategorii Bikini se 18. července v americkém Boca Raton na Floridě postavila více než dvěma desítkám dalších soupeřek, dostala se do prvního vyvolávání a obsadila výborné páté místo. Po letošním sedmém místě na New York Pro a desátém na Korea Pro tak česká reprezentantka dokázala nasbírat další cenné body do kvalifikačního žebříčku na letošní Bikini Olympia. Jejím nejbližším cílem jsou za týden pořádané závody v kanadském Vancouveru. Jak se jí bude dařit, již brzy uvidíme, pro tentokrát však Vladčinu náladu nejlépe vystihují její vlastní slova: „Jsem neuvěřitelně šťastná."

Na soutěži se ve stejné kategorii dobře dařilo i slovenské zástupkyni Nikole Weiterové, která po letošním děleném šestnáctém místě na Patriots Pro dokázala na americké půdě obsadit osmou příčku.

V neposlední řadě se na Prestige Crystal Cup v kategorii Women's Physique prezentovala i česká závodnice Petra Měrtl, jenž si od rozhodčích vysloužila třináctou příčku. Petra žije ve Spojených Státech již dlouhodobě a její úspěchy dosažené v minulých letech se pojí především s působením v kategorii Figure.

Kompletní výsledkové listiny se jmény vítězek výše zmíněných kategorií a rovněž výsledky v kategorii Men's Physique vám přinášíme níže.

Bikiny

Physique muži

Physique ženy

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk