Jonathan Delarosa zvítězil na Wings of Strength Chicago Pro

Jonathan Delarosa zvítězil na Wings of Strength Chicago Pro

Víkendové zápolení v americkém Chicagu ve státě Illinois pořádané ve dnech 3. - 4. července přineslo další profesionální výsledky letošní soutěžní sezóny směřující k zářijové Olympii.

Soutěže | 08.07.2015 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, musculardevelopment.com


Borci v otevřené kategorii, hmotnostně lehčí kolegové ve dvěstědvanáctce, závodnice v kulturistice, Fitness, Figure a Women's Physique - takové byly základní indicie klání pod taktovkou promotéra Tima Gardnera.

V otevřené kategorii nebyl zpočátku znám jasný kandidát na vítěze, avšak s finálovou částí se na přední pozici probojoval přes zpočátku mírně rozpačitou svalovou neostrost Jonathan Delarosa. Nabídl tradičně mohutná stehna a impozantní dvojitý biceps zepředu, což mu společně s dalšími atributy nakonec přineslo i zisk prvního profesionálního vítězství. Druhý skončil Michael Lockett, jenž oslňoval zejména masivní horní polovinou těla, nepřehlédnutelnými delty a napruhovanými hýžděmi, avšak mírně ztrácel na tvrdosti v oblasti horní části zad a latissimů. Třetí místo v jedné z nedotaženějších forem kariéry obsadil Akim Williams se snad nejlepším dvojitým bicepsem z celého startovního pole.

Ve dvěstědvanáctce byla situace ohledně určení vítěze snadnější. Pódium zcela ovládl Craig Richardson, jenž naposledy triumfoval v roce 2011 na Toronto Pro Supershow. Svojí skvělou připraveností odsunul na druhou příčku největšího rivala v Chicagu Trickyho Jacksona, za jehož zády se umístil třetí Oliver Adzievski.

Zbytek kategorií patřil již ženským zástupkyním. V kulturistice žen se na nejvyšší příčku probojovala Helle Trevino, ve Fitness kralovala Fiona Harris, divizi Figure ovládla Cydney Gillon a ve Women's Physique na zisk prvního profesionálního vítězství dosáhla Kira Neuman.

Kulturistika open

Kulturistika do 212 liber

Kulturistika ženy

Figure

Figure masters

Physique ženy

Physique masters ženy

Fitness

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk