GP Ostrava 2014 - finálové výsledky+fotogalerie

GP Ostrava 2014 - finálové výsledky+fotogalerie

Včera v Ostravě proběhly kondiční závody v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness GP Ostrava.

Soutěže | 16.11.2014 | Michal Rudzinskyj

Níže se můžete podívat na finálové výsledky a kompletní fotogalerii. Absolutním vítězem se stal David Želina.

Kulturistika dorostenci - FOTOGALERIE

1. místo - Lukáš Váhala
2. místo - Lukáš Bodnár
3. místo - Maroš Balog
4. místo - Šimon Grebík
5. místo - Roman Hýbl
6. místo - Viktor Jurák

Kulturistika junioři do 75 kg - FOTOGALERIE

1. místo - Adam Szollosy
2. místo - Ondřej Krkoška
3. místo - Petr Strnad
4. místo - Robin Grenar
5. místo - Daniel Švach
6. místo - Maroš Balog

Kulturistika junioři nad 75 kg - FOTOGALERIE

1. místo - Ondřej Pírek
2. místo - Filip Orel
3. místo - Čeněk Fajkus
4. místo - Karel Šnajdr
5. místo - David Horňáček
6. místo - Lukáš Vrábel

Kulturistika muži do 30 let - FOTOGALERIE

1. místo - David Želina
2. místo - Adam Szollosy
3. místo - Ondřej Pírek
4. místo - Miloš Nedoma
5. místo - Michal Barnošák

Kulturistika muži nad 30 let - FOTOGALERIE

1. místo - Jakub Sehnal
2. místo - Marek Vérosta
3. místo - Vilém Kotásek
4. místo - Jaroslav Drobek
5. místo - Jiří Fibingr
6. místo - Josef Dvořák

Physique muži do 178 cm - FOTOGALERIE

1. místo - Lukáš Wojtyla
2. místo - Lukáš Bartošek
3. místo - David Olchava
4. místo - Martin Šincl
5. místo - Martin Holý

Physique muži nad 178 cm - FOTOGALERIE

1. místo - Martin Blažek
2. místo - Filip Tkáč
3. místo - Marek Kuchajda
4. místo - Marek Heryán
5. místo - Robert Tekeli
6. místo - Matěj Haft

Bikiny fitness ženy do 165 cm - FOTOGALERIE

1. místo - Alena Svobodová
2. místo - Veronika Kohutová
3. místo - Veronika Wisiorková
4. místo - Eva Halodová
5. místo - Karolína Čermáková
6. místo - Lenka Procházková

Bikiny fitness ženy nad 165 cm - FOTOGALERIE

1. místo - Monika Koždoňová
2. místo - Veronika Kšicová
3. místo - Petra Caisová
4. místo - Kristýna Schön
5. místo - Martina Bečičková
6. místo - Markéta Fuksová

Bodyfitness ženy - FOTOGALERIE

1. místo - Michaela Hrubá
2. místo - Lucie Iblová
3. místo - Karolína Bělohlávková
4. místo - Milada Konvičková

Souboj o absolutního vítěze - FOTOGALERIE

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk