Ultimate Warriors, GP Fitness House a Sacramento Pro - víkendová klání s českými závodníky

Ultimate Warriors, GP Fitness House a Sacramento Pro - víkendová klání s českými závodníky

Soutěže | 04.11.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, IFBBPRO.com

 


 

Kyptová, Hájek a Kašpar se mezi profesionály neztratili

Ultimate Warriors Pro

Začátek listopadu opětovně přinesl další pěkné výsledky našich závodníků posbírané na profesionálních soutěžích. Ve slunné Kalifornii v San Diegu se v rámci soutěže Ultimate Warriors Pro sešlo deset závodnic bojujících v kategorii Women´s Physique. Jako první skončila bývalá gymnastka a závodnice ve Figure Heather Grace. Letos si tak připsala již druhé vítězství, když předtím triumfovala na Wings of Strength PBW Tampa Pro. Druhou příčku si odnesla Candrea Judd Adams, třetí skončila Leonie Rose. Šestici nejlepších uzavřely sestupně Marnie Holley, Jodi Marchuck a Loana Paula Muttoni. Naše závodnice Kateřina Kyptová vybojovala mezi celkově deseti startujícími sedmou příčku a připsala si tak další cenný úspěch letošní povedené sezóny.

Fitness House Pro

V ruském Petrohradu se v otevřené mužské kategorii bez hmotnostního limitu konala předposlední profesionální soutěž v letošním roce. Na soutěž Fitness House Pro dorazila sedmnáctka závodníků zastoupená i dvěma českými jmény. Role favorita se ujal William Bonac, osmý z letošního EVLS Prague Pro. Nizozemský závodník svým vystoupením získal na svoje konto v pořadí druhé profesionální vítězství v kariéře, ve které na začátku letošního srpna poprvé uspěl při startu na Golden State Pro.

Z druhé příčky může mít nesporně radost německý závodník Ronny Rockel, neboť podobně vysoké umístění naposledy získal v roce 2011 na New York Pro. Třetí příčku vybojoval Robert Piotrkowicz z Polska, čtvrtou pak Mohamad Bannout. Na výborném pátém místě skončil náš zástupce Dalibor Hájek, jenž na letošním EVLS Prague Pro obsadil třináctou pozici. Do TOP 6 se jako poslední vmáčkl ruský závodník Alexey Lesukov, za jehož zády skončil na velmi pěkném sedmém místě další z českých reprezentantů Tomáš Kašpar.

Sacramento Pro

V hlavním městě Kalifornie Sacramentu se jako poslední ze zmíněných klání uskutečnila soutěž Sacramento Pro. Ve dvou kategoriích Bikini a Men's Physique se na pódiu představilo třiadvacet respektive pětadvacet soutěžících. V Bikini nejlepšího výsledku znamenajícího rovněž zisk prvního profesionálního vítězství dosáhla Nicole Ankney, šestici nejlepších pak obsadily sestupně Jessica Arevalo, Christie Marquez, Breena Martinez, Leigh Brandt a Janelle Saitone-McGuire. V Men's Physique si cestu k první příčce hned napoprvé při profesionálním debutu našel Dean Balabis. Šestici nejlepších v sestupném pořadí obsadili Jake Alvarez, Devon Lindner, James Hurst, Arya Saffaie a John Nguyen.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk