GP Fitness Brno 2014 - startovní listiny

GP Fitness Brno 2014 - startovní listiny

Podívejte se na seznam přihlášených závodníků, které uvidíme na GP Fitness Brno již tuto neděli

Soutěže | 24.10.2014 | Michal Rudzinskyj

Bodyfitness

1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
2. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
3. Kateřina Forysiak (Axagym Praha)
4. Mária Hudcová (Wolfberry Team)
5. Veronika Javorská (BBC Praha)
6. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
7. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
8. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
9. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
10. Margita Zámolová (AKV Jesenice)
11. Zrinka Fišer (Chorvatsko)
12. Stanislava Tichá (Slovensko)
13. Adela Ondrejovičová (Slovensko)
14. Katarzyna Ludowicz (Slovensko)
15. Joann Ucinska (Slovensko)

Bikiny fitness (budou rozděleny do kategorií)

1. Monika Bajnoková (AZ Fitness Brno)
2. Dominika Benešová (Prom-In Team)
3. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
5. Šárka Dědková (Mišmaš Fitness Brno)
6. Kateřina Fantová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
7. Veronika Guľášová (Slovensko)
8. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
9. Lenka Křižková (T&M Olympia Fitness Praha)
10. Janka Látková (Slovensko)
11. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
12. Eva Petráčková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
13. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
14. Eva Simkovičová (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
15. Andrea Siváková (BBC Praha)
16. Jana Slívová (Extrifit Club)
17. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
18. Magdaléna Šafářová (Fitness Cat Zlín)
19. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
20. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
21. Marcela Veselá (Extrifit Club)
22. Jana Waclawková (Fitness U Pešků Liberec)
23. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
24. Denisa Ženíšková (Profi Fitness Eva Plzeň)
25. Gabriela Vodilová (Slovensko)
26. Michaela Brutenič (Slovensko)
27. Erika Tarkuličová (Slovensko)
28. Manuela Valloscuro (Itálie)
29. Magdalena Kleta (Polsko)
30. Julie Habartová (FC Hotel International Brno)

Klasická kulturistika

1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
2. Tomás Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
3. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
4. Krzysztof Rodkiewicz (Polsko)
5. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
6. Luboš Studnica (InCore Fitness)
7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
8. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
9. Nikola Demo (Chorvatsko)
10. Marijan Mesec (Chorvatsko)
11. Michal Ferenc (Slovensko)
12. Jozef Greguš (Slovensko)

Physique mužů

1. Radek Chlumský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
2. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
3. Jakub Dvořák (SKK Týn nad Vltavou)
4. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
5. Petr Hlavička (Fitness Atlas Zbraslav)
6. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
8. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
10. David Procházka (SIWI Fitness Brno)
11. Tomáš Wollmann (Fitness U Pešků Liberec)
12. Zdenek Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
13. Viktor Vincze (Slovensko)
14. Tomáš Velebír (Slovensko)
15. Marek Pavúk (Slovensko)
16. Tomáš Hricko (Slovensko)
17. Peter Straňák (Slovensko)
18. Marek Dubaj (Slovensko)
19. Levente Tárkányi (Slovensko)

Fitness mužů

1. Ondřej Daňa (Fitcentrum Assen Ostrava)
2. Milan Dolák (Fitness AVE Přerov)
3. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)

Fitness dětí (chlapci)

1. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)
2. Maja Pastuszko (Polsko)
3. Dominik Jewiak (Polsko)
4. Kacper Delegiewicz (Polsko)

Fitness dětí (dívky) (budou rozděleny do kategorií)

1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
3. Eva Černá (All Stars fitness tým Lužice)
4. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
6. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
8. Lucie Hanousková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
9. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
10. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
11. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
12. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
13. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
14. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
15. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
16. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
17. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
18. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
19. Michaela Tóthová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
20. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
21. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
22. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
23. Tamara Kalašová (SK Moog Brno)
24. Martyna Klubińska (Polsko)
25. Kamila Rycombel (Polsko)
26. Agata Wasik (Polsko)
27. Aleksandra Lenart (Polsko)
28. Amelia Grabowska (Polsko)
29. Weronika Broś (Polsko)
30. Wiktoria Strojna (Polsko)
31. Gabriela Iskra (Polsko)
32. Marta Sawiniec (Polsko)
33. Aleksandra Kępa (Polsko)

 
 
 

Související články

Přijeďte v neděli na GP Fitness Brno 2014
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk