GP Pepa Opava 2014 - čeká nás nabušené startovní pole!

GP Pepa Opava 2014 - čeká nás nabušené startovní pole!

Na pódium Slezského divadla v Opavě se postaví celkem 158 přihlášených závodníků!

Soutěže | 23.10.2014 | Michal Rudzinskyj

O sobotní velkolepé akci, která se bude konat již tuto sobotu v Opavě, jsme vás informovali v tomto článku. A protože se jedná o velkou show s dlouholetou tradicí, pořadatel mohl opět očekávat plná startovní pole. Ovšem letos se nahlásilo o cca 50 závodníků navíc oproti loňskému ročníku. Pojďme se podívat, koho na závodech uvidíme bojovat o co nejlepší umístění.

Kulturistika mužů do 80 kg

1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
3. Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
4. Tomáš Lukáč (M-klub Roudnice nad Labem)
5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
6. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
8. Miroslav Škadra (Slovensko)
9. Daniel Miklečič (Chorvatsko)
10. Vytautas Janulevičius (Litva)
11. Vytas Zyle (Litva)
12. Modou Secka (Gambie)
13. Lamin Jawara (Gambie)

Kulturistika mužů do 90 kg

1. Jiří Erlebach (FC KARO Slavia Havířov)
2. Martin Krakovský (Slovensko)
3. Filip Godszsak (Slovensko)
4. Lukáš Havlík (Slovensko)
5. Dávid Ľupták (Slovensko)
6. Peter Biroš (Slovensko)
7. Kiivikas Ott (Estonsko)
8. Ebrima Cham (Gambie)
9. Baboucar Cham (Gambie)
10. Yusupha Sillah (Gambie)
11. Vytautas Sadauskas (Litva)
12. Nikola Demo (Chorvatsko)
13. Michal Koziarski (Polsko)
14. Jakub Potocki (Polsko)
15. Marius Balazinski (Polsko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

1. Roman Kamarýt (MD-Posilovna Brno)
2. Damian Niemczuk (Polsko)
3. Andrzej Kolodzijeczyk(Polsko)
4. Guran Bartosz (Polsko)
5. Tomas Kudelis (Litva)

Kulturistika masters mužů

1. Petr Boar (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
3. Jiří Erlebach (FC KARO Slavia Havířov)
4. Vytautas Sadauskas (Litva)
5. Jakub Potocki (Polsko)
6. Marius Balazinski (Polsko)
7. Martin Berner (Rakousko)

Klasická kulturistika

1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
2. Krzysztof Rodkiewicz (Polsko)
3. Paweł Sawicki (Polsko)
4. Vlastimil Smékal (Delta Fitness Praha)
5. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
6. Michal Ferenc (Slovensko)
7. Jozef Greguš (Slovensko)
8. Adam Starzyk (Polsko)
9. Marian Mesec (Chorvatsko)
10. Peep Reinart (Estonsko)
11. Marius Arlauskas (Litva)
12. Tomas Dubauskas (Litva)
13. Titas Putramentas (Litva)
14. Robert Sabolic (Rakousko)
15. Nima Atrian-Seresht (Rakousko)

Physique mužů

1. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
2. Radek Chlumský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
3. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
4. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
5. Petr Hlavička (Fitness Atlas Zbraslav)
6. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
8. Ondřej Kmošťák (Oddíl kulturistiky TJ Ferrum)
9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
10. Tomáš Wollmann (Fitness U Pešků Liberec)
11. Levente Tárkányi (Slovensko)
12. Tomáš Velebír (Slovensko)
13. Marek Pavúk (Slovensko)
14. Tomáš Hricko (Slovensko)
15. Viktor Vincze (Slovensko)
16. Martin Slamený (Slovensko)
17. Marek Dubaj (Slovensko)
18. Peter Zembjak (Slovensko)
19. Peter Straňák (Slovensko)
20. Goca Gjoshev (Makedonie)
21. Tierri Vilson (Portugalsko)
22. Regimantas Sinkevičius (Litva)
23. Christian Lechner (Rakousko)

Physique žen

1. Marcela Šafránová (Fitness Gym Vrábel)
2. Susanna Tirpak (Maďarsko)
3. Olga Verbová (Akademie Ronnie.cz)
4. Esta Pilt (Estonsko)
5. Alina Čepurniene (Litva)
6. Andriana Dabic (Rakousko)

Bodyfitness

1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
2. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
3. Kateřina Forysiak (Axagym Praha)
4. Mária Hudcová (Wolfberry Team)
5. Veronika Javorská (BBC Praha)
6. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
7. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
9. Margita Zámolová (AKV Jesenice)
10. Stanislava Tichá (Slovensko)
11. Daiva Varneliene (Litva)
12. Edita Kaliuniene (Litva)
13. Renate Marcinkute (Litva)
14. Evelina Sadauskaite (Litva)
15. Zrinka Fišer (Chorvatsko)
16. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
17. Sabine Braunsteiner (Rakousko)

Bikiny fitness (budou rozděleny do kategorií)

1. Eleni Akritidu (KSK Jalex Team Krnov)
2. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
3. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
4. Šárka Dědková (Mišmaš Fitness Brno)
5. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
6. Lucie Juřičková (Fitness Cat Zlín)
7. Lucia Kodadová (Xfitness Praha)
8. Lenka Křižková (T&M Olympia Fitness Praha)
9. Kateřina Lašáková (Akademie Ronnie.cz)
10. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
11. Eva Petráčková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
12. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
13. Eva Simkovičová (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
14. Andrea Siváková (BBC Praha)
15. Jana Slívová (Extrifit Club)
16. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
17. Magdaléna Šafářová (Fitness Cat Zlín)
18. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
19. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
20. Jana Waclawková (Fitness U Pešků Liberec)
21. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
22. Denisa Ženíšková (Profi Fitness Eva Plzeň)
23. Michaela Brutenič (Slovensko)
24. Jana Látková (Slovensko)
25. Gabriela Vodilová (Slovensko)
26. Lucia Kodadová (Slovensko)
27. Erika Tarkuličová (Slovensko)
28. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
29. Veronika Gulášová (Slovensko)
30. Agne Jonaityte (Litva)
31. Alexandra Laer (Estonsko)
32. Aneta Mozeiko (Litva)
33. Arleta Macierzyňska (Polsko)
34. Daiva Kasparaviciute (Litva)
35. Egle Gestauskaite (Litva)
36. Ivona Skrabová (Belgie)
37. Julia Pozniakove (Litva)
38. Kristin Nuut (Estonsko)
39. Kristina Narbutaityte (Litva)
40. Laura Klimavičiene (Litva)
41. Magdalena Kleta (Polsko)
42. Marija Naceva (Makedonie)
43. Ola Chmelewska (Polsko)
44. Rasa Selemonavicute (Litva)
45. Reet Reimets (Estonsko)
46. Sabrina Stromberger (Rakousko)
47. Tatjana Kreit (Estonsko)
48. Vaida Simkute (Litva)

Fitness dětí (chlapci)

1. Jiří Janda (SK PEPA centrum Opava)
2. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dětí (dívky)

1. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
2. Veronika Dubová (SK PEPA centrum Opava)
3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
4. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
5. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
6. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

 
 
 

Související články

GP Pepa Opava se zúčastní závodníci z 12 zemí
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk