Výsledky víkendových soutěží s úžasným nádechem českého úspěchu

Výsledky víkendových soutěží s úžasným nádechem českého úspěchu

Soutěže | 19.10.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: facebook.com, IFBBPRO.com, musculardevelopment.com, npcnewsonline.com

 


 

Asian Pro, Titans GP a Ft. Lauderdale

Česká soutěžní scéna má za sebou vydařený víkend. Soubor profesionálních klání pořádaných jak v daleké Číně, tak i v tradičních Spojených státech amerických, vynesl do předních příček hned dva české zástupce soutěžící v rozličných kategoriích.
Prvním kláním byla 18. října v čínském Zhengzhou pořádaná soutěž Goldentimes IFBB Asian Pro, v jejíchž startovních listinách přes zvažovanou účast minimálně dvou dalších borců nakonec zřejmě kvůli problémům s vízy figurovalo pouze pět jmen. Mezi startujícími však nechyběl český kulturista Dalibor Hájek a tak se pozornost zejména českých příznivců upírala s napětím k finálovým výsledkům. Náš zástupce nakonec skončil na krásném třetím místě, když jej předběhl první Essa Obaid a druhý Ronny Rockel. Za Daliborem pak skončili na čtvrtém místě Daniel Toth a Christopher Wong. Úspěch Dalibora Hájka je nejlepším výkonem v jeho dosavadní profesionální kariéře, do které se zapsal debutem na New York Pro v roce 2013 (15. místo) a devátou (2013) a třináctou (2014) příčkou z EVLS Prague Pro.

Titans Grand Prix

Ve stejný den se v Kalifornii v Culver City pořádala soutěž Titans Grand Prix, zastoupená ženskými a mužskými reprezentanty v kategorii Physique. V ženské části soutěže se úžasným výkonem prezentovala česká závodnice Kateřina Kyptová. V početném celkově šestnáctičlenném startovním poli obsadila neskutečné druhé místo, když ji dokázala překonat pouze vítězná Tamee Marie ze Spojených států. Kateřině Kyptové se v relativně nové kategorii daří a je vidět, že je pro ni a její současné potřeby dělaná doslova na míru. Kateřina letos už excelovala osmým místem na IFBB Pro Grand Prix a dále místem šestým na Emerald Cup.

Fort Lauderdale Pro

Posledním kláním, tentokrát již bez českých zástupců, byla ve městě Fort Lauderdale na Floridě soutěž s názvem Fort Lauderdale Pro. Její výsledky podobně jako umístění mužských závodníků v kategorii Men´s Physique na Titans Grand Prix pak najdete v následujícím přehledu.

Goldentimes Asian Pro

1. Essa Obaid
2. Ronny Rockel
3. Dalibor Hájek
4. Daniel Toth
5. Christopher Wong

Titans GP - Men´s Physique

1. Xavisus Gayden
2. Jake Alvarez
3. Arya Saffaie
4. Joseph Lee
5. Dean Balabis
6. Nick Adams

Titans GP - Women´s Physique

1. Tamee Marie
2. Kateřina Kyptová
3. Desunka Dawson
4. Leonie Rose
5. Loana Paula
6. Jodi Marchuck

Fort Lauderdale - Men´s Physique

1. Matthew Acton
2. Michael Ferguson
3. Anton Antipov
4. Emmanuel Banks
5. David Herskovitz
6. Joe Cantu

Fort Lauderdale - Bikini

1. Stephanie Mahoe
2. Bianca Berry
3. Catherine Radulic
4. Shandy Ortiz
5. Michelle Sylvia
6. Denita Clark

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk