GP Fitness Vyškov 2009 - propozice

GP Fitness Vyškov 2009 - propozice

Již tuto sobotu odstartuje série podzimních pohárových soutěží. Zajedeme se podívat do Posádkového domu do Vyškova, kde se tradičně uskuteční i soutěž o nejhezčí ženský zadeček GP.

Soutěže | 28.09.2009 | Michal Rudzinskyj

A) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Pořadatel: OS Wellness 2000 a Fitness club Zdena
Datum konání: sobota, 03.10.2009
Místo konání: PDA/Posádkový dům armády Vyškov, směr Dědice
Přihlášky: - pouze elektronicky na www.skfcr.cz/prihlasky
- nejpozději do pondělí 30.09.2009 (23:59)
- týká se také rozhodčích
Úhrada: - soutěžící startují na náklady vysílajícího subjektu
- rozhodčím hradí náležitosti SKFČR dle směrnic SKFČR
Ubytování: - zajistí pořadatel dle zájmu v hotelu Atrium, Kroměřížská 4, 68201 Vyškov,
tel.: 517333940, na náklady vysílajícího subjektu
- žádost o ubytování zašlete nejpozději do 30.09.2009
Informace: - telefon: 776829479, 776871467, 724784259
- e-mail: gottvaldovaz@seznam.cz, miroslavgottvald@seznam.cz
- adresa: Fitness club Zdena, Nádražní 5, 68200 Vyškov
 B) TECHNICKÁ USTANOVENÍ
Pravidla: - soutěží se podle pravidel IFBB a Soutěžního řádu SKFČR včetně dodatků
Podmínky účasti: - platný registrační průkaz SKFČR platný na rok 2009
- včas a řádně podaná přihláška
- při nezaslání přihlášky bude na místě platba ve výši 500 Kč
Kategorie: - bodyfitness ženy do 164 cm, nad 164 cm
- fitness ženy
- klasická kulturistika muži
Upozornění: - součástí zahájení není promenáda v šatech!
Informace: - ve finálové části proběhne soutěž o nejhezčí zadeček
- přihlásit se může kterákoli dívka či žena i mimo hlavní fitness soutěž, která si myslí o svém pozadí, že je minimálně zajímavé
- atraktivní finanční a věcné ceny
- pravidla soutěže: černé dvojdílné plavky (ne tanga!), černé lodičky
- přihlášky do 30.09.2009 na shora uvedené adrese, emailu
C) ČINOVNÍCI SOUTĚŽE
Ředitel soutěže: Zbyněk Janoud
Konferenciér: Tomáš Tempír
Vedoucí závodníků: Miroslav Gottvald
Lékař: MUDr. Břetislav Sváček
D) SBOR ROZHODČÍCH
Hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
Sekretář: Pavel Rašín
Hodnotící rozhodčí: Robert Komiš, Ludmila Čížová, Ladislav Slezák, Lubomír Koumal, Jiří Řehůřek; náhradní rozhodčí: Věra Částková
D) ČASOVÝ POŘAD
11:00 - 12:45 prezentace
12:45 - 13:00 porada rozhodčích
13:00 - 14:30 semifinále
15:00 - 17:00 finále
E) RŮZNÉ
Ceny: - věcné ceny od promotérů a sponzorů
Propozice: - zpracovala Zdena Gottvaldová
- schválil Tomáš Dluhoš - předseda STK

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk