International Austria Cup 2014 - výsledky

International Austria Cup 2014 - výsledky

Včera v rakouském St. Pölten se konala mezinárodní pohárová soutěž Austria Cup, které se zúčastnili i závodníci z České republiky.

Soutěže | 14.09.2014 | Michal Rudzinskyj

Jejich účast byla nejen početná, ale také velmi úspěšná. Adenike Endtová startovala v juniorské bikiny fitness, kde získala stříbrnou medaili. Svou účast prodloužila i v ženské bikiny fitness do 163 cm a získala zlatou medaili a nakonec vyhrála absolutně. Úspěch jsme zaznamenali také u Andreji Sivákové, která v bikiny fitness do 169 cm získala stříbrnou medaili. Další úspěšnou závodnící byla Markéta Tůmová, která si také startovala ve dvou kategoriích, v masters bikiny získala zlato a v bikiny fitness nad 169 cm bronzovou medaili. Bronzovou medaili získala i Šárka Dědková v masters bikiny. Týmová kolegyně Daniela Bečková je další závodníce, která si z bikiny fitness nad 169 cm do ČR přiveze stříbrnou medaili. Nesmíme také zapomenout na veliký úspěch Margity Zámolové, která získala 2 zlaté medaile a to v bodyfitness žen a bodyfitness masters žen.

Stříbrná medaile zacinkala i u Milana Obořila, který bojoval v kulturistice mužů do 95 kg. Jaroslav Paseka vyhrál nejtěžší kategorii a Jiří Šrámek v kulturistice masters mužů získal bronzovou medaili.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk