Olympia víkend 2014 – sledujte napínavé momenty v živém vysílání na internetu!

Olympia víkend 2014 – sledujte napínavé momenty v živém vysílání na internetu!

Soutěže | 08.09.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com


Start klání letošního Olympia víkendu se přiblížil na dosah ruky. Již za necelé dva týdny odstartuje v pouštním městě proslaveného nejen hazardním průmyslem velkolepý padesátý ročník soutěže Mr. Olympia.

Ani tentokrát v případě zájmu nemusíte čekat na výsledky až do druhého dne. Díky internetovému serveru bodybuilding.com si totiž budete moci i v tomto roce vychutnat to nejlepší z profesionálního světa kulturistiky a fitness přímo ve vašem pokoji, do kterého se prostřednictvím vašeho monitoru či televizní obrazovky budou v přímém přenosu promítat hlavní momenty z průběhu soubojů v hlavních soutěžních kategoriích. Kromě kvalitního internetového připojení tak už budete potřebovat pouze nezbytnou dávku motivace, neboť všechny přenosy budou díky časovému posunu připadat na velmi brzké ranní hodiny našeho času.

Úvodními vstupy k jednotlivým vysílacím večerům vás budou provázet zkušení komentátoři Dave Farra (SyFy, Fox Sports, NBC) a Larry Pepe (Fox Sports), průvodkyněmi během ženských klání v kategoriích Ms. Olympia, Fitness, Figure a Bikini budou profesionální závodnice Felicia Romero a Kathleen Tesori. Přenos se uskuteční i díky podpoře suplementových společností BSN, MuscleTech a Dymatize Nutrition.

Přímý přenos ze sálu Orleans Arena pak začne v pátek 19. září večer v 18:30 tamějšího času (sobota 20. září v 03:30 našeho času) a na programu bude semifinále soutěže Mr. Olympia doplněné o finálové souboje v kategoriích Ms. Olympia, Fitness a Bikini.

Sobotní večer s datem 20. září odstartuje rovněž v 18:30 tamějšího času (neděle 21. září v 03:30 našeho času) a diváci si budou moci vychutnat jak finále samotné soutěže Mr. Olympia, tak i kategorie Figure a 212 Showdown. Opět připomínáme, že hlavní uvedené časy jsou platné pro město Las Vegas v americkém státě Nevada. Přesný čas v Las Vegas najdete pod tímto odkazem.

Přímý přenos z Olympia víkendu

Přesný čas v Las Vegas, stát Nevada

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk