Sizeandsymmetry MMČR ČSNS 2014 - výsledky

Sizeandsymmetry MMČR ČSNS 2014 - výsledky

Dnes v Bobycentru Brno v 16:00 byla zahájená druhá část mezinárodního Mistrovství České republiky

Soutěže | 14.06.2014 | Michal Rudzinskyj

Níže jsou výsledky, které pravidelně aktualizujeme po vyhlášení každé kategorie.

15:57
V tuto chvíli na pódiu stojí kategorie mužů do 175 cm ve finálovém porovnání. O první místo se popere Igor Vlačuha a Pavel Novák

20:02
Vyhlašují se poslední 2 kategorie a pak násludeje souboj o absolutního vítěze

20:14
Absolutním vítězem mezinárodního MČR ČSNS se stal Pavel Novák. Tímto je soutěž ukončena!


Dorost

Místo St. číslo
Jméno
Oddíl/město
1. 1
Jurica Tomáš Slovensko
2. 3 Hruška Tomáš TJ Slovácká Slavia
3. 2
Rezničák Milan TJ Start Č. Budějovice

Junioři

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
8.
1
Jurica Tomáš Slovensko
4.
7
Marko Michal Slovensko
-
8
Kalus Jakub FITNESS INSTITUT BRNO
-
10
Píše David FITNESS INSTITUT BRNO
3./1.
11
Tirinda Aleš Esprit4LIVE Sokolov
-
13
Maryško Jan NATURAL KLUB LIBEREC
2.
14
Pečeňa Vladimír Slovensko
-
15
Nagy René Slovensko
1.
17
Balga Dominik Slovensko
7. 18 Kalianko Oliver Natural bodybuilding team K.Vary
6./3. 19 Komosný Michal FITNESS INSTITUT BRNO
- 20 Fibrich Adam Natural bodybuilding team K.Vary
5./2. 21 Komenda Lukáš FITNESS POUZAR Č.Budějovice

Bikiny fitness do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
-
101
Brožková Alžběta TJ Start Č. Budějovice
3./1.
103
Melčáková Monika Jabkenice
-
104
Vyšteinová Karolína Avalon Fitness Plzeň
4.
105
Lugošová Barbora Slovensko-Fitness Berdy Michalovce
7./3.
106
Smejkalová Jana Moravský Krumlov
5.
107
Sýkorová Jarmila Slovensko
2.
108
Kalinková Kristina Slovensko-Power Fit Bratislava
1.
111
Trajtelová Timea
Slovensko
-
112
Šafránková Linda Slovensko
8. 113 Valachová Zuzana Slovensko
6./2. 114 Böhme Jana Litoměřice
- 117 Tihlaříková Monika ČR


Bikiny fitness nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
2.
115
Fejleková Ivica Slovensko
5.
116
Kováčiková Pavlína Slovensko
7.
117
Halmová Gabriela Slovensko

118
Vnenková Tereza Znojmo
1.
119
Poizlová Martina Slovensko
4./2.
120
Smolíková Radka TJ Start Č. Budějovice
3./1.
121
Dlabajová Eva Moravské Budějovice

122
Macurová Natália Karviná

126
Lajčínová Katarina Slovensko
6. 127 Kiabová Dana Slovensko

Masters muži 40-50 let

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
3.
42
Tomíček Marek NBB TEAM ARENA
2.
52
Špreňar Petr Fitness Jařest Cheb
4.
60
Bartůněk Petr Horní Počáply
1.
62
Zamarský Vladan NBB TEAM ARENA

Masters muži 50-60 let

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
1.
48
Bednář Luboš Znojmo
5.
63
Košinár Jaroslav Karlovy Vary
6.
64
Okrouhlý Petr České Budějovice
4./3. 65 Hübner Miroslav Duchcov
3./2.
66
Klouda Miroslav Natural Bodybuilding team Karlovy Vary
2.
71
Karabinoš Julius Nitra - Slovenskol

Masters muži nad 60 let

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
3.
68
Petkeš Peter Nitra - Slovensko
2.
69
Goralka Gejza Nitra - Slovensko
4./1.
70
Begalcis Kostas TJ TŽ Třinec
1.
71
Karabinoš Julius Nitra - Slovensko

Fitness models do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
6.
113
Valachová Zuzana Slovensko

114
Böhme Jana Litoměřice
5.
128
Remšíková Andrea Slovensko-Power Fit Bratislava
7./1.
129
Houčková Miloslava Natural bodybuilding team K. Vary
2.
130
Kadlecová Katarina Slovensko
1.
131
Kompasová Alena Bratislava Slovensko

133
Michalíková Simona Slovensko
3.
134
Budayová Jana Slovensko

135
Vorlová Jitka Avalon Fitness Plzeň
8. 137 Nováková Edita Nitra Slovensko

152 Nárovcová Lucie Malenice


Fitness models nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město

115
Fejleková Ivica Slovensko

117
Halmová Gabriela Slovensko
8.
119
Poizlová Martina Slovensko

126
Lajčínová Katarina Slovensko
5.
127
Kiabová Dana Slovensko
3./2.
142
Sýkorová Martina ČR
2.
143
Kuki Jana Slovensko-Power Fit Bratislava
4./3.
144 Zelená Michaela FITNESS INSTITUT BRNO

146
Globanová Janka Slovensko
6.
148
Švihlíková Zuzana Slovensko
1.
149 Řeháčková Barbora Štětí

Fitness classic ženy

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
3.
173
Šímová Jana Kobra Bruntál
1.
174
Mikesková Nicol Kobra Bruntál
2.
175
ERZSÉBET HERCZOG
Maďarsko

Fitness figure do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
1.
140
Schmidtová Anna TJ Start Č. Budějovice
3.
150
Benešová Veronika Natural body building team K.Vary
4.
151
Šallayová Gabriela Slovensko
8.
152
Nárovcová Lucie Malenice
2.
154
Hrdinková Jaroslava Natural body building team K.Vary
-
155
Šlachtová Ivana Studénka
-
156
Paraščincová Jana TJ Start Č. Budějovice
5.
157
Hlavačková Agáta Slovensko-Power Fit Bratislava
6.
158
Staníková Jana Slovensko-Power Fit Bratislava
7.
159 Jiříčková Romana FITNESS INSTITUT BRNO


Fitness figure nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
3./1.
144
Zelená Michaela FITNESS INSTITUT BRNO
7.
146
Globanová Janka Slovensko
4./2.
149
Řeháčková Barbora Štětí
6./3.
160
Hatvani Alena Natural body building team K.Vary
2.
162
Mokošová Mirka Slovensko
8.
163
Juricová Iveta Slovensko
5.
164
Gudaneková Zuzana Slovensko
-
165
Jordánová Jitka Znojmo
1.
166
Takácsová Laura Slovensko

Mr. Physique do 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
1.
19 Komosný Michal FITNESS INSTITUT BRNO
2.
21 Komenda Lukáš FITNESS POUZAR Č.Budějovice
3.
27 Dlouhý Michal Kladno
8.
47 Bombilaj Miroslav BRIELA NATURAL SPORT Bratislava
-
50 Zelenka David FITNESS POUZAR Č. Budějovice
4.
72 Pekárek Přemysl TJ Slovácká Slavia
7.
74 Červený Lukáš NATURAL KLUB LIBEREC
6.
75 Gallas Richard Slovensko
-
76 Hort Matěj Brno
5.
77 Hečko Viliam Slovensko

Mr. Physique nad 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
8.
73
Hruška Zdeněk TJ Slovácká Slavia
3.
78
Šlechta David Natural bodybuilding team K.Vary
1.
79
Hoffmann Dušan Konstantinovy Lázně
-
80
Torkhani Jakub Praha
6.
81
Kunštek Martin Slovensko
5.
82
Macura Roman NBB TEAM ARENA
7.
83
Kňourek Marek Praha
2.
84
Kadoun Michal Natural body building team K.Vary
4.
85
Lahoda Marek Mladá Boleslav

Ms. Physique

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
2./1.
140
Schmidtová Anna TJ Start Č. Budějovice
-
146
Globanová Janka Slovensko
6.
150
Benešová Veronika Natural body building team K.Vary
8.
151
Šallayová Gabriela Slovensko
3./2.
154
Hrdinková Jaroslava Natural body building team K.Vary
-
155
Šlachtová Ivana Studénka
-
156
Paraščincová Jana TJ Start Č. Budějovice
-
159
Jiříčková Romana FITNESS INSTITUT BRNO
-
160
Hatvani Alena Natural body building team K.Vary
-
163 Juricová Iveta Slovensko
7.
164 Gudaneková Zuzana Slovensko
-
165 Jordánová Jitka Znojmo
4./3.
169 Pastuchová Jana NBB TEAM ARENA
1.
170 Hauserová Iveta Slovensko-Power Fit Bratislava
5.
176 Halajová Kenická Monika Slovensko

Muži do 175 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
3.
22
Macík Štefan Slovensko-Fitness Berdy Michalovce
-
24
Šťáva David FITNESS INSTITUT BRNO
4./1.
26
Pospíchal David Natural bodybuilding team K:Vary
-
28
Konečný Josef Brno
8.
29
Kunštek Milan Slovensko
1.
30
Novák Pavel Slovensko
-
31
TAMÁS LÉNÁRD
Maďarsko
5.
32
Vrbjár Martin Slovensko
-
33
Bednařík Karel TJ Start Č. Budějovice
7.
34 Winkelhofer Martin FITNESS POUZAR Č. Budějovice
-
35 Melša Martin FITNESS INSTITUT BRNO
6.
36 Studenič Michal Slovensko
2.
37 Vlačuha Igor Slovensko

Muži do 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
3.
27
Dlouhý Michal Kladno
1.
39 Nermuť Miloslav FITNESS INSTITUT Brno
5.
41 Kujan Lukáš Slovensko
8.
42 Tomíček Marek NBB TEAM ARENA
-
43
Bobalík Petr Velké Moravce
-
44
Sofka David Slovensko
-
45
Eliáš Martin TJ TŽ Třinec
2.
46
Nesrsta Jindřich TJ Zekon Bystřice p/Hostýnem
-
47
Bombilaj Miroslav BRIELA NATURAL SPORT Bratislava
7.
48
Bednář Luboš Znojmo
-
50
Zelenka David FITNESS POUZAR Č. Budějovice
4.
51
GÁBOR LÉNÁRD 
Maďarsko
6.
52 Špreňar Petr Fitness Jařest Cheb
-
56 Himmer Jaroslav Brno

Muži nad 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
3./2.
53
Hrubý Lukáš Praha
4.
54
Gašparík Michal Slovensko
2./1.
55
Hujsl Lukáš TJ Start Č. Budějovice
6.
57
Bělohlávek Martin FITNESS INSTITUT Brno
1.
58
Tóth Erik Slovensko
5./3.
59
Hrubec Bořivoj Prachatice

Páry

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
3.
98
GÁBOR LÉNÁRD
ERZSÉBET HERCZOG 
Maďarsko
1.
99
Zamarský Vladan
Pastuchová Jana
ČR
2.
100
Pečeňa Vladimír
Iveta Hauserová
Slovensko

 

 
 
 

Související články

 Sizeandsymmetry MMČR 2014 - pozvánka
Sizeandsymmetry MMČR ČSNS 2014 - fotogalerie ze semifinále
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk