Sizeandsymmetry MMČR ČSNS 2014 - fotogalerie ze semifinále

Sizeandsymmetry MMČR ČSNS 2014 - fotogalerie ze semifinále

V brněnském Bobycentru probíhá ČSNS mezinárodní Mistrovství České republiky, ze kterého si můžete prohlédnout první snímky

Soutěže | 14.06.2014 | Michal Rudzinskyj

Fotogalerie je pravidelně aktualizována. Níže také najdete startovní listinu.

15:28
Právě skončilo semifinále. V 16:00 začíná finále


Dorost 15-18 let FOTOGALERIE
Junioři do 21 let FOTOGALERIE
Bikini Fitness do 168 cm FOTOGALERIE
Bikini Fitness nad 168 cm FOTOGALERIE
Masters (40-50 let) FOTOGALERIE
Super Masters (50-60 let) FOTOGALERIE
Grand Masters (nad 60 let) FOTOGALERIE
Sport Model do 168 cm FOTOGALERIE
Sport Model nad 168 cm FOTOGALERIE
Fitness Classic ženy FOTOGALERIE
Muži do 175 cm FOTOGALERIE
Muži do 180 cm FOTOGALERIE
Muži nad 180 cm FOTOGALERIE
Fitness Figure do 168 cm FOTOGALERIE
Fitness Figure nad 168 cm FOTOGALERIE
Fitness dětí - 8 - 11 let FOTOGALERIE
Fitness dětí - 12 - 15 let FOTOGALERIE
Ms. Physique FOTOGALERIE
Mr. Physique do 180 cm FOTOGALERIE
Mr. Physique nad 180 cm FOTOGALERIE
Smíšené páry FOTOGALERIE
Hendikepovaní sportovci FOTOGALERIE


Dorost

Místo St. číslo
Jméno
Oddíl/město
1. 1
Jurica Tomáš Slovensko
3. 2
Rezničák Milan TJ Start Č. Budějovice
2. 3
Hruška Tomáš TJ Slovácká Slavia


Junioři

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
8.
1
Jurica Tomáš Slovensko
4.
7
Marko Michal Slovensko
-
8
Kalus Jakub FITNESS INSTITUT BRNO
-
10
Píše David FITNESS INSTITUT BRNO
3./1.
11
Tirinda Aleš Esprit4LIVE Sokolov
-
13
Maryško Jan NATURAL KLUB LIBEREC
2.
14
Pečeňa Vladimír Slovensko
-
15
Nagy René Slovensko
1.
17
Balga Dominik Slovensko
7. 18 Kalianko Oliver Natural bodybuilding team K.Vary
6./3. 19 Komosný Michal FITNESS INSTITUT BRNO
- 20 Fibrich Adam Natural bodybuilding team K.Vary
5./2. 21 Komenda Lukáš FITNESS POUZAR Č.Budějovice

Bikiny fitness do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
-
101
Brožková Alžběta TJ Start Č. Budějovice
3./1.
103
Melčáková Monika Jabkenice
-
104
Vyšteinová Karolína Avalon Fitness Plzeň
4.
105
Lugošová Barbora Slovensko-Fitness Berdy Michalovce
7./3.
106
Smejkalová Jana Moravský Krumlov
5.
107
Sýkorová Jarmila Slovensko
2.
108
Kalinková Kristina Slovensko-Power Fit Bratislava
1.
111
Trajtelová Timea
Slovensko
-
112
Šafránková Linda Slovensko
8. 113 Valachová Zuzana Slovensko
6./2. 114 Böhme Jana Litoměřice
- 117 Tihlaříková Monika ČR

Bikiny fitness nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
2.
115
Fejleková Ivica Slovensko
5.
116
Kováčiková Pavlína Slovensko
7.
117
Halmová Gabriela Slovensko

118
Vnenková Tereza Znojmo
1.
119
Poizlová Martina Slovensko
4./2.
120
Smolíková Radka TJ Start Č. Budějovice
3./1.
121
Dlabajová Eva Moravské Budějovice

122
Macurová Natália Karviná

126
Lajčínová Katarina Slovensko
6. 127 Kiabová Dana Slovensko

Masters muži 40-50 let

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
3.
42
Tomíček Marek NBB TEAM ARENA
2.
52
Špreňar Petr Fitness Jařest Cheb
4.
60
Bartůněk Petr Horní Počáply
1.
62
Zamarský Vladan NBB TEAM ARENA

Masters muži 50-60 let

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
1.
48
Bednář Luboš Znojmo
5.
63
Košinár Jaroslav Karlovy Vary
6.
64
Okrouhlý Petr České Budějovice
4./3. 65 Hübner Miroslav Duchcov
3./2.
66
Klouda Miroslav Natural Bodybuilding team Karlovy Vary
2.
71
Karabinoš Julius Nitra - Slovenskol

Masters muži nad 60 let

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město

68
Petkeš Peter Nitra - Slovensko

69
Goralka Gejza Nitra - Slovensko

70
Begalcis Kostas TJ TŽ Třinec

71
Karabinoš Julius Nitra - Slovensko

Fitness models do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město
6.
113
Valachová Zuzana Slovensko

114
Böhme Jana Litoměřice
5.
128
Remšíková Andrea Slovensko-Power Fit Bratislava
7./1.
129
Houčková Miloslava Natural bodybuilding team K. Vary
2.
130
Kadlecová Katarina Slovensko
1.
131
Kompasová Alena Bratislava Slovensko

133
Michalíková Simona Slovensko
3.
134
Budayová Jana Slovensko

135
Vorlová Jitka Avalon Fitness Plzeň
8. 137 Nováková Edita Nitra Slovensko
  152 Nárovcová Lucie Malenice

Fitness models nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město

115
Fejleková Ivica Slovensko

117
Halmová Gabriela Slovensko

119
Poizlová Martina Slovensko

126
Lajčínová Katarina Slovensko

127
Kiabová Dana Slovensko

142
Sýkorová Martina ČR

143
Kuki Jana Slovensko-Power Fit Bratislava
  144 Zelená Michaela FITNESS INSTITUT BRNO

146
Globanová Janka Slovensko

148
Švihlíková Zuzana Slovensko
  149 Řeháčková Barbora Štětí

Fitness classic ženy

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město

173
Šímová Jana Kobra Bruntál

174
Mikesková Nicol Kobra Bruntál

175
ERZSÉBET HERCZOG
Maďarsko

Fitness figure do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město

140
Schmidtová Anna TJ Start Č. Budějovice

150
Benešová Veronika Natural body building team K.Vary

151
Šallayová Gabriela Slovensko

152
Nárovcová Lucie Malenice

154
Hrdinková Jaroslava Natural body building team K.Vary

155
Šlachtová Ivana Studénka

156
Paraščincová Jana TJ Start Č. Budějovice

157
Hlavačková Agáta Slovensko-Power Fit Bratislava

158
Staníková Jana Slovensko-Power Fit Bratislava
  159 Jiříčková Romana FITNESS INSTITUT BRNO


Fitness figure nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Oddíl/město

144
Zelená Michaela FITNESS INSTITUT BRNO

146
Globanová Janka Slovensko

149
Řeháčková Barbora Štětí

160
Hatvani Alena Natural body building team K.Vary

162
Mokošová Mirka Slovensko

163
Juricová Iveta Slovensko

164
Gudaneková Zuzana Slovensko

165
Jordánová Jitka Znojmo

166
Takácsová Laura Slovensko

Mr. Physique do 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město
  19 Komosný Michal FITNESS INSTITUT BRNO
  21 Komenda Lukáš FITNESS POUZAR Č.Budějovice
  27 Dlouhý Michal Kladno
  47 Bombilaj Miroslav BRIELA NATURAL SPORT Bratislava
  50 Zelenka David FITNESS POUZAR Č. Budějovice
  72 Pekárek Přemysl TJ Slovácká Slavia
  74 Červený Lukáš NATURAL KLUB LIBEREC
  75 Gallas Richard Slovensko
  76 Hort Matěj Brno
  77 Hečko Viliam Slovensko


Mr. Physique nad 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město

73
Hruška Zdeněk TJ Slovácká Slavia

78
Šlechta David Natural bodybuilding team K.Vary

79
Hoffmann Dušan Konstantinovy Lázně

80
Torkhani Jakub Praha

81
Kunštek Martin Slovensko

82
Macura Roman NBB TEAM ARENA

83
Kňourek Marek Praha

84
Kadoun Michal Natural body building team K.Vary

85
Lahoda Marek Mladá Boleslav

Ms. Physique

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město

140
Schmidtová Anna TJ Start Č. Budějovice

146
Globanová Janka Slovensko

150
Benešová Veronika Natural body building team K.Vary

151
Šallayová Gabriela Slovensko

154
Hrdinková Jaroslava Natural body building team K.Vary

155
Šlachtová Ivana Studénka

156
Paraščincová Jana TJ Start Č. Budějovice

159
Jiříčková Romana FITNESS INSTITUT BRNO

160
Hatvani Alena Natural body building team K.Vary
  163 Juricová Iveta Slovensko
  164 Gudaneková Zuzana Slovensko
  165 Jordánová Jitka Znojmo
  169 Pastuchová Jana NBB TEAM ARENA
  170 Hauserová Iveta Slovensko-Power Fit Bratislava
  176 Halajová Kenická Monika Slovensko

Muži do 175 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město

22
Macík Štefan Slovensko-Fitness Berdy Michalovce

24
Šťáva David FITNESS INSTITUT BRNO

26
Pospíchal David Natural bodybuilding team K:Vary

28
Konečný Josef Brno

29
Kunštek Milan Slovensko

30
Novák Pavel Slovensko

31
TAMÁS LÉNÁRD
Maďarsko

32
Vrbjár Martin Slovensko

33
Bednařík Karel TJ Start Č. Budějovice
  34 Winkelhofer Martin FITNESS POUZAR Č. Budějovice
  35 Melša Martin FITNESS INSTITUT BRNO
  36 Studenič Michal Slovensko
  37 Vlačuha Igor Slovensko

Muži do 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město

27
Dlouhý Michal Kladno
  39 Nermuť Miloslav FITNESS INSTITUT Brno
  41 Kujan Lukáš Slovensko
  42 Tomíček Marek NBB TEAM ARENA

43
Bobalík Petr Velké Moravce

44
Sofka David Slovensko

45
Eliáš Martin TJ TŽ Třinec

46
Nesrsta Jindřich TJ Zekon Bystřice p/Hostýnem

47
Bombilaj Miroslav BRIELA NATURAL SPORT Bratislava

48
Bednář Luboš Znojmo

50
Zelenka David FITNESS POUZAR Č. Budějovice

51
GÁBOR LÉNÁRD 
Maďarsko
  52 Špreňar Petr Fitness Jařest Cheb
  56 Himmer Jaroslav Brno

Muži nad 180 cm

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město

53
Hrubý Lukáš Praha

54
Gašparík Michal Slovensko

55
Hujsl Lukáš TJ Start Č. Budějovice

57
Bělohlávek Martin FITNESS INSTITUT Brno

58
Tóth Erik Slovensko

59
Hrubec Bořivoj Prachatice

 


 

Páry

Místo St. číslo Jméno Oddíl/město

98
GÁBOR LÉNÁRD
ERZSÉBET HERCZOG 
Maďarsko

99
Zamarský Vladan
Pastuchová Jana
Maďarsko

100
Pečeňa Vladimír
Iveta Hauserová
Slovensko

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk