Olympia Amateur Europe 2014 - finálové listiny

Olympia Amateur Europe 2014 - finálové listiny

Soutěže | 06.06.2014 | Michal Rudzinskyj

Podívejte se, kdo postoupil z dnešních semifinálových kol do finále na Olympia Amateur Europe 2014. Z České republiky postoupilo celkem 11 závodníků a věříme, že ve finále u některých padnou i medaile.

 


 

Bikiny fitness do 163 cm

Místo St. číslo Jméno Stát
  21 Daria Amelchenko Ukraine
  29 Kateryna Tkachenko Ukraine
  30 Marija Naceva Macedonia
  33 Sabina Pleváková Slovakia
  35 Sandra Jokic Norway
  37 Stephanie Davis Austria

Bikiny fitness do 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

48
Denisa Lipovská Slovakia

49
Egli Eller-Nabi Estonia

54
Karina Skowronska United Kingdom

61
Olga Viazmetinova Ukraine

64
Ruth Dales United Kingdom

65
Elena Sokolova Russia

Bikiny fitness nad 168 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

67
Alla Semenova Ukraine

74
Karen Lind Thompson Iceland

80
Moshkina Nelli
Russia

81
Paula Banot Poland

82
Olga Putrova Russia

86
Olívia Pohánková Slovakia

Physique muži do 178 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

89
Ben Noy United Kingdom

97
Jorge Martinez Spain

100
Mario Hervas
Spain

105
Pontus Koskelainen Sweden

106
Regimantas Sinkevicius Lithuania

110
Štepán Ginzel Czech republic

Physique muži nad 178 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

147
Tomas Uroska Lithuania

135
Ladislav Nový Czech republic

133
Jonáš Fidler
Czech republic

134
Juan Jose Perez Spain

138
Martin Mester Czech republic

143
Nikola Cigolinov Czech republic

Fitness ženy do 163 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát
























Fitness ženy nad 163 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát
























Kulturistika muži do 80 kg

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

177
Andrey Yashchenko
Ukraine

179
Alexey Denisov
Russia

181
Ismail Borucu
Germany

183
Karim Boumazza FRA

189
Vojtěch Koritenský
Czech republic

190
Zuccaro Alex
Italy

Kulturistika muži do 90 kg

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

192
Antonio Gutierrez
Spain

198
Filip Grznár
Czech republic

200
Jakub Šubrt
Czech republic

201
Josef Furin
Czech republic

207
Martin Krakovský
Slovakia

210
Ozernoy Igor
Russia

Kulturistika muži do 100 kg

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

214
Mihal Zupan
Slovenia

215
Avraam Kyriacou Cyprus

220
Manuel Narath
Austria

222
Milan Šádek
Czech republic

225
Tomasz Bobrowski Poland

226
Tomasz Lech Poland

Kulturistika muži nad 100 kg

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

230
Arthur Kovalev Ukraine

231
David Hoffmann Germany

234
Martin Dráb
Czech republic

236
Michael Muzo Netherlands

238
Petar Klančír
Croatia

240
Roma Fritz
Germany

Physique ženy do 163 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

152
Andrijana Dabic Austria

155
Anastasia Papoutsaki Greece

156
Mara Fino Italy

157
Alina Cepuriniene Lithuania

158
Olga Chernous Ukraine

159
Muriel Boumazza France

Physique ženy nad 163 cm

Místo
St. číslo
Jméno
Stát

163
Olga Bogrunova
Russia

164
Daniela Pfeiffer Germany

167
Joanna Romano Spain

169
Minette Onler Sweden

171
Parisi Ester Italy

175
Tetyana Mikheychik Ukraine
 
 
 

Související články

Olympia Amateur Europe 2014 - časový harmonogram
Olympia Amateur Europe 2014 - seznam závodníků
Olympia Amateur Europe 2014 - fotogalerie ze semifinále (část 1.)
Olympia Amateur Europe 2014 - fotogalerie ze semifinále (část 2.)
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk