Olympia Amateur Europe 2014 - seznam závodníků

Olympia Amateur Europe 2014 - seznam závodníků

V tuto chvíli je náhlašeno a od pořadatelů potvrzeno, že při pátečním semifinále na Olympia Amateur Europe uvidíme celkem 263 závodníků ve 13 kategoriích.

Soutěže | 03.06.2014 | Michal Rudzinskyj

Ve startovním poli ze Českou republiku bude startovat 49 závodníků. Fanoušci se mají opravdu na co těšit, neboť po dlouhé době uvidíme závodníky, kteří dlouho nezávodili, nikde jsme o nich neslyšeli apod. O to více, když se sejdou v jedné kategorii. Jedná se třeba o Martina Dajče, aktuálního vicemistra ČR Ladislava Kurčíka, Libora Voborníka a další. Obvzlášť zajímavá kategorie bude kulturistika do 90 kg, kde je momentálně nahlášen Ladislav Kurčík, Vojtěch Koritenský, Josef Furin, Milan Šádek, Filip Grznár, Jiří Vacek, Jakub Šubrt a Martin Dajč. Dle aktuálních Milanových fotografií je asi zřejmé, že v této kategorii nezůstane. Na přesné zařazení do jednotlivých kategorií si počkáme na čtvrtek, kdy proběhne prezentace všech závodníků. Každopádně Olympia Amateur Europe dává příležitost závodníkům ukázat se na české scéně před českými diváky. Níže se můžete podívat na aktuální seznam přihlášených soutěžících.

 


 

Bikini do 163 cm

Sara Reisetbaouer (AUT)
Stephanie Davis (AUT)
Dora Adanic (CRO)
Veronika Javorská (CZE)
Adenike Endtová (CZE)
Lucie Juřičková (CZE)

Swetlana Kreipl (GER)
Apostolia Lyviaki (GRC)
Beata Budavari (HUN)
Bianka Marton (HUN)
Agnes Sebestyen (HUN)
Marija Naceva (MCD)
Annet Meulenbroek (NLD)
Dorota Galinska (POL)
Elsa Alexnadra Pena (POR)
Andrea Sandici (ROM)
Alena Demkiv (RUS)
Olga Fedorova (RUS)
Anna Kiseleva (RUS)
Daria Navarrskaya (RUS)
Olga Blokhina (RUS)
Sabina Pleváková (SVK)
Iveta Kuglerová (SVK)
Jennifer Rocio Moreno (ESP)
Marisa Lobato (ESP)
Inmaculada Gual (ESP)
Veronica Kapica (SWE)
Kateryna Tkachenko (UKR)
Viktoriia Baula (UKR)
Daria Amelchenko (UKR)
Gizelle Higinson (GBR)
Nikki Jenkins (GBR)
Victoria Gill (GBR)

Bikini do 168 cm

Barbara Beit (AUT)
Claire Trojkovic (CRO)
Eva Nutilová (CZE)
Petra Tchuřová (CZE)
Meruyert Shulkeva (CZE)
Maria Pomerantseva (CZE)

Melanie Roller (GER)
Claudia Czornitzek (GER)
Barbara Gyori-Bredak (HUN)
Patricia Farkas (HUN)
Tunde Fejete (HUN)
Kata Kiss (HUN)
Sosa Dixon Arasay (ITA)
Vera Alexandrova (RUS)
Elena Sokolova (RUS)
Svetlana Vinogradova (RUS)
Tatiana Prokofyeva (RUS)
Denisa Lipovská (SVK)
Jana Mílová (SVK)
Martina Sedlárová (SVK)
Frida Sjostrom (SWE)
Olga Viazmetinova (UKR)
Nina Ross (GBR)
Georgia Simmons (GBR)
Karina Skowronska (GBR)
Ruth Dales (GBR)
Kristbjorg Jonasdottir (GBR)

Bikini nad 168 cm

Andrea Ulz (AUT)
Radka Zvolanek Prasková (CZE)
Jana Waclawková (CZE)
Michaela Habartová (CZE)
Jana Jeřábková (CZE)
Marie Mikšová (CZE)
Dana Faktorová (CZE)
Veronika Szalayová (CZE)

Egle Eller-Nabi (EST)
Rebeca Burger (FRA)
Kathrin Weishaupt (GER)
Nora Kovacs (HUN)
Karen Lind Thompson (ICE)
Paula Banot (POL)
Marta Mroczkowska (POL)
Nelli Moshkina (RUS)
Olga Putrova (RUS)
Ksenia Sheveleva (RUS)
Olga Soloieva (RUS)
Karin Majorošová (SVK)
Veronika Gulášová (SVK)
Olívia Pohánková (SVK)
Elisabeth Perez (ESP)
Carolina Cayuela (ESP)
Alla Semenova (UKR)
Oksana Davydova (UKR)
Galyna Shpak-Levenberg (UKR)
Sandra Jokic (NOR)
Laura Ashwell (GBR)
Kathryn Farnden (GBR)

Fitness do 163 cm

Vera Egorova (RUS)
Mariana Holbova (SVK)
Nikolett Szabo (HUN)
Dorottya Agoston (HUN)
Dominika Krafčíková (SVK)

Fitness nad 163 cm

Luidmila Nikita (RUS)
Tatiana Dvortsova (RUS)
Barbora Sečkarová (SVK)
Oksana Orobets (UKR)
Olga Demchuk (UKR)

Physique Women do 163 cm

Andrijana Dabic (AUT)
Petra Urbánková (CZE)
Lenka Ferenčuková (CZE)

Muriel Boumazza (FRA)
Daniela Pfeiffer (GER)
Rita Hardenberg (GER)
Sandra Griffin (GER)
Anastasia Papoutsaki (GRC)
Vasiliki Moutopoulov (GRC)
Zsuzsanna Tirpák (HUN)
Edina Besze (HUN)
Fino Mara (ITA)
Petra Kubandová (SVK)
Joanna Romano (ESP)
Olga Chernous (UKR)

Physique Women nad 163 cm

Ria Hrušovská (CZE)
Renata Hronová (CZE)

Deniz Karaman (GER)
Petra Welker (GER)
Sabine Knieriemen (GER)
Eniko Horvath (HUN)
Anita Hegedűs (HUN)
Parisi Ester (ITA)
Alina Cepuriniene (LTU)
Liudmila Goshko (RUS)
Jenny Olsson (SWE)
Minette Onler (SWE)
Tetyana Mikheychik (UKR)
Olena Kistruga (UKR)
Alessandra Tumosolo (GBR)

Bodybuilding do 80 kg

Luboš Chmelenský (CZE)
Jaroslav Cink (CZE)
Petr Cink (CZE)
Petr Fric (CZE)

Karim Boumaza (FRA)
Daniel Priewisch (GER)
Ismail Borucu (GER)
Nuvoloni Roberto (ITA)
Zuccaro Alex (ITA)
Raymond Simon (HOL)
Alexey Denisov (RUS)
Marcel Jaseň (SVK)
Michael Motanov (GBR)
Gordon Singh (GBR)
Artur Szudrowicz (POL)

Bodybuilding do 90 kg

Manuel Narath (AUT)
Ladislav Kurčík (CZE)
Vojtěch Koritenský (CZE)
Josef Furin (CZE)
Milan Šádek (CZE)
Filip Grznár (CZE)
Jiří Vacek (CZE)
Jakub Šubrt (CZE)
Martin Dajč (CZE)

Ott Kivikas (EST)
Marc Fischer (GER)
Furiosi Daniele (ITA)
Nerijus Tamosaitis (LTU)
Ermelio Scoop (NLD)
Samir Troudi (NOR)
Tomasz Pabiniak (POL)
Roman Dudushkin (RUS)
Igor Ozernoy (RUS)
Martin Krakovský (SVK)
Marek Radošovský (SVK)
Antonio Gutierrez (ESP)
Andrey Yashchenko (UKR)
Edwin Narnor (GBR)
Jakub Potocki (POL)
Jaroslaw Makowiecki (POL)

Bodybuilding do 100 kg

Andrei Kulik (BLR)
Ilya Lukavets (BLR)
Avraam Kyriacou (CYP)
Patrik Jablonski (CZE)
Martin Drab (CZE)
Michal Sitter (CZE)

Bouhlal Chakib (ITA)
Tomasz Lech (POL)
Tomasz Winnicki (POL)
František Feja (SVK)
Martin Němec (SVK)
Miha Zupan (SLO)

Bodybuilding nad 100 kg

Dr.Wolfagang Schober (AUT)
Andre Dufrasnes (BEL)
Petar Klančir (CRO)
Libor Voborník (CZE)
Stephan Canetti (FRA)
Roman Fritz (GER)
David Hoffmann (GER)
Michael Muzo (NLD)
Raylison Maria (NLD)
Charlie Chirah Abooh (NOR)
Bartosz Guran (POL)
Tomasz Bobrowski (POL)
Vitaly Fateev (RUS)
Alekandr Alekseev (RUS)
Luboš Kalina (SVK)
Arthur Kovalev (UKR)
Pavlo Chernous (UKR)
Emil Kalenski (POL)

Physique Men do 178 cm

Thomas Muhlberger (AUT)
Štepán Ginzel (CZE)
Nassim Sahili (FRA)
Henrique De Carvallo (FRA)
Steven Todd (GER)
Johanes Falke (GER)
Bernhard Franz (GER)
Phillip Zwoll (GER)
Gál Balint (HUN)
Dome Foldi (HUN)
Tozzi Valentino (ITA)
Regimantas Sinkevicius (LTU)
Alessandro Balsamo (MLT)
Django Sjak Shie (NLD)
Dennis Johansen (NOR)
Tobiasz Rusek (POL)
Rui Miguel Ferreita (POR)
Alejandro Miguelez (ITA)
Luis Ivan Perez (ESP)
Mario Hervas (ESP)
Jorge Martinez (ESP)
Martin Hanzel (SWE)
Pontus Koskelainen (SWE)
Mohamed Ali (SWE)
Ben Noy (GBR)

Physique Men nad 178 cm

Christoph Friedl (AUT)
Alexander Friedl (AUT)
Ladislav Nový (CZE)
Václav Volf (CZE)
Jiří Velímek (CZE)
Ivan Sčibravý (CZE)
Nikola Cigolinov (CZE)
Jonáš Fidler (CZE)
Martin Mester (CZE)
Jan Toušek (CZE)
Jakub Kiovský (CZE)
Aleš Dušek (CZE)
Petr Polák (CZE)
Javier Francisco Roldán (CZE)
Richard Bílík (CZE)
Miroslav Kadlec (CZE)
Jan Matoušek (CZE)

Jaani Inkinen (FIN)
Markus Schmidt (GER)
Gergely Horvath (HUN)
Peter Gál (HUN)
Toma Uroska (LTU)
Anis Anmar (NLD)
Marcin Depkowski (POL)
Adam Nowacki (POL)
Jacek Kramek (POL)
Grzegorz Placzkowski (POL)
Georgiy Vagin (RUS)
Sergey Mironov (RUS)
Andrej Rantasa (SLO)
Juan Jose Perez (ESP)
Ephraim Great (ESP)
Chris Harnell (SWE)
Sergii Kravchenko (UKR)
Mikhail Generalov (UKR)
Leon Williams (GBR)
Mikolaj Polaszewski (GBR)

 
 
 

Související články

Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem
Rozhovor s Georgem Farahem
Olympia Amateur Europe 2014 - časový harmonogram
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk