MČR dorostu a juniorů 2014 - výsledky+fotogalerie

MČR dorostu a juniorů 2014 - výsledky+fotogalerie

Dnes se ve Frenštátu pod Radhoštěm koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, ze kterého vám přinášíme výsledky a fotogalerii

Soutěže | 31.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Mladší dorost - kulturistika nad 65 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
1.
16 Daniel Kešner
2.
58 Jonáš Vráblík


Starší dorost - kulturistika do 65 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
1. 79 Jan Pítr + absolutní vítěz
7.
60 Lukáš Helekal
8.
32 Miroslav Horvath
3.
15 Jiří Judas
6.
77 Jakub Klučil
5.
34 Tomáš Koprla
4.
57 Vladimír Nedvěd
2.
26 Sebastian Otisk


Starší dorost - kulturistika do 72 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
2.
6
Lukáš Janoušek
1.
5
Ondřej Krátký
6.
78
Jan Lukeš
4.
28
Jakub Pavelek
5.
27
Petr Quis
3.
11
Petr Ženíšek

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
2.
21
Filip Cína
1.
38
Luděk Krčka
6.
35
Vítězslav Krejčí
4.
45
Štěpán Nesvadba
5.
42
Ondřej Pustka
3.
69
Jiří Růžek

Boj o absolutního vítěze dorostenců - FOTOGALERIE


Bodyfitness juniorky - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
3.
55
Michaela Jančiová
1.
65
Petra Jírovcová
2.
54
Elisabeta Máchová

Bikiny fitness juniorky - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
1.
73
Adenike Endtová
2.
24
Nikola Hubálková
5.
30
Nela Jančiarová
3.
48
Natallia Kantsavaya
6.
67
Kateřina Krásová
7.
56
Kateřina Štěrbová
4.
46
Natálie Uhlířová
8.
7
Štěpánka Zárubová

Kulturistika junioři - do 70 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
6.
71
David Bujgl
4.
61
Maxim Jucov
5.
14
Jan Koukol
3.
17
Tomáš Koutník
1.
70
Vladyslav Kozerenko
2.
79
Jan Pítr
8. 50 Dominik Trkan
7. 37 Matěj Vlček

Kulturistika junioři - do 77 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
6.
63
Robin Kerekanič
2.
41
Jiří Kočvara
4.
20
Michal Kosňovský
5.
72
Radek Kyzivát
7.
69
Jiří Růžek
8.
36 Lukáš Staňkovič
3.
43
Dušan Vlha
1. 10 Jan Zapletal

Kulturistika junioři - nad 77 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
2.
52
Jakub Dupák
3.
74
David Fechtner
7.
53
Radek Heincl
5.
38
Luděk Krčka
4.
19
Roman Linek
1.
33
Ľudovít Michel + absolutní vítěz
6.
13
Pavel Štůrala
8. 1 Tomáš Havlík

Klasická kulturistika junioři - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
4.
59
David Gebel
2.
22
Antonín Hodan
1.
76
Zdeněk Holkovič
3.
47
Kiro Markopulos
6.
44
Michal Mrůzek
7.
28
Jakub Pavelek
5.
68
Jakub Šmucr

Boj o absolutního vítěze juniorů - FOTOGALERIE


Physique juniorů - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
5.
49
Lukáš Beneš
4.
62
Pavel Čermák
6.
51
Michal Fiala
3.
2
Viktor Minář
2.
29
Václav Pátek
8.
42
Ondřej Pustka
7.
4
Jakub Sommer
1.
39
Filip Šteflovič
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk