Sizeandsymmetry MMČR 2014 - pozvánka

Sizeandsymmetry MMČR 2014 - pozvánka

Mezinárodní mistrovství České republiky v naturální kulturistice a fitness je zpět v Brně a opět za účasti předních českých i evropských naturálních sportovců pod patronací ČSNS o.s.

Soutěže | 12.06.2014 | Michal Rudzinskyj

Sportovní událost organizuje vzdělávací zařízení Fitness Institut.

Ředitel soutěže Mgr. Jan Caha o MMČR 2014: "Tak, jako v roce 2012, tak i o dva roky později chceme do Brna přivést jednu z nejvýznamnějších evropských soutěží v naturální kulturistice a fitness. V poslední době jsme měli možnost sledovat rostoucí zájem právě o tuto oblast sportu, proto i nás velmi těší, že pořádání takto významné akce bylo přiděleno právě teamu Fitness Institut. Již nyní můžu slíbit, že se bude jednat o opravdový svátek naturální kulturistiky a fitness, rádi bychom navázali na naši pořadatelskou činnost z roku 2012 a následné pořádání soutěží Tomášem Procházkou. V roce 2012 navštívilo naše závody téměř 600 diváků a účastnilo se více jak 100 sportovců, toto číslo, jak věřím, zopakujeme a dokážeme ho i navýšit. Tradičním lákadlem je jistě soutěž kulturistů nebo kategorie BIKINI žen. Pro závodníky i diváky se budeme snažit přichystat maximální komfort, a to nejen v podobě kvalitní soutěžní podívané. Těšme se tedy, soutěž vypukne 14. 6. 2014."

V letošním roce jsme soutěž přesunuli do Laser show Hall v brněnském Boby centru. Tato moderní hala, která před soutěží projde navíc rekonstrukcí, poskytuje maximální komfort soutěžícím i divákům a opět posunuje naturální kulturistiku ještě k většímu zpopularizování. Jak doufáme, podaří se nám halu maximálně zaplnit. Komentátorem se opět stal bezchybný Petr Juriga.

K akci se navíc již připojil generální partner, a sice společnost Sizeandsymmetry, která bude podporovat závodníky svými produkty. Ti se mohou těšit na ceny přesahující více jak 100 000 Kč. Na soutěže se však mohou těšit i návštěvníci soutěže.
Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Romana Onderky.

Oficiální stránky mistrovství naleznete na www.mcr2014.cz

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk