Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2014 - výsledky + fotogalerie

Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2014 - výsledky + fotogalerie

Soutěže | 24.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Dnes v Rock & Roll Garage v Ostravě proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů, ze kterého vám přinášíme výsledky všech finalistů. Kompletní fotogalerii zde najdete ještě dnes večer. Absolutním Mistrem Moravy a Slezska v dorostenecké kategorii se stal Jan Pítr. V juiorské kategorii se absolutním vítězem stal

Můžete se také těšit na videoreportáž, kterou pro vás připravuje Matěj Ryšavý.

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg - FOTOGALERIE

1. 42 Jan Pítr + absolutní vítěz
2. 19 Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
3. 73 Miroslav Horváth (Kovona Karviná)
4. 50 Jan Macháček (Extrifit Club)
5. 31 Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg - FOTOGALERIE

1. 72 Lukáš Janoušek (SIWI Fitness Brno)
2. 58 Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
3. 24 Petr Quis (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
4. 98 Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg - FOTOGALERIE

1. 45 Filip Cína (Fitness AVE Přerov)
2. 61 Tomáš Glawaty (Kovona Karviná)
3. 25 Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
4. 90 Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
5. 60 Vítězslav Krejčí
6. 21 Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Boj o absolutního vítěze dorostu - FOTOGALERIE

Bodyfitness juniorek - FOTOGALERIE

1. Petra Jírovcová
2. Elisabeta Máchová (Hardcore Gym Fontána)
3. Michaela Jančiová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)

Bikiny fitness juniorek - FOTOGALERIE

1. 38 Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
2. 17 Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
3. 40 Nela Jančiarová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
4. 85 Natálie Uhlířová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
5. 4 Štěpánka Zárubová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Kulturistika juniorů do 70 kg - FOTOGALERIE

1. 78 Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
2. 42 Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
3. 66 Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
4. 87 David Bujgl (Profi Studio Jablonický)
5. 65 Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
6. 54 Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 77 kg - FOTOGALERIE

1. 10 Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín) - absolutní vítěz
2. 70 Filip Vaško (Extrifit Club)
3. 41 Dušan Vlha (Fitness Centrum Jalex)
4. 75 Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
5. 64 Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
6. 2 Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)

Kulturistika juniorů nad 77 kg - FOTOGALERIE

1. 35 Jakub Antl (Kovona Karviná)
2. Jakub Dupák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
3. 74 Martin Plhal (SK Přerov)
4. 88 Roman Linek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
5. 68 Radek Heincl (Sportovní klub Slavia Orlová)
6. 67 Pavel Šturala (FC KARO Slavia Havířov)

Klasická kulturistika juniorů - FOTOGALERIE

1. 57 Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
2. 77 David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
3. 56 Michal Mrůzek (Bavaria Fitness Opava)
4. 58 Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
5. 27 Jiří Korytár (Fitcentrum Radim Mičulka)
6. 98 Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)

Boj o absolutního vítěze juniorů - FOTOGALERIE

Physique juniorů - FOTOGALERIE

1. 13 Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)
2. 101 Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
3. 15 Radim Spusta (BUDU Fitclub Ostrava)
4. 26 Jakub Janák (BUDU Fitclub Ostrava)
5. 25 Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
6. 12 Milan Rus (BUDU Fitclub Ostrava)

Fitness chlapců - FOTOGALERIE

1. 95 Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
2. 83 Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
3. 11 Martin Maršálek (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek (starší) - FOTOGALERIE

1. 48 Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice) (2003)
2. 97 Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
3. 5 Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
4. 62 Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
5. 96 Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
6. 55 Lucie Vagundová-Drgáčová (All Stars fitness tým Lužice) (2001)

Fitness dívek (mladší) - FOTOGALERIE

1. 18 Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
2. 14 Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
3. 46 Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
4. 37 Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
5. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
6. 59 Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk