Mistrovství Morary a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2014 - startovní listiny

Mistrovství Morary a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2014 - startovní listiny

Soutěže | 23.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Tento víkend pokračují jarní mistrovské soutěže, na které se plně připravovali děti, dorostenci a junioři. Zítra se v ostravské Rock & Roll Garage uskuteční Mistrovství Moravy a Slezska, které je současně postupovou soutěží na Mistrovství České republiky. Níže najdete jmenný seznam závodníků a závodnic. V loňském roce se absolutním juniorským mistrem Moravy stal Jan Turek, v dorostencích to pak byl Jakub Prchal.

 


 

 

 

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

  • Miroslav Horváth (Kovona Karviná)
  • Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
  • Jan Macháček (Extrifit Club)
  • Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

  • Lukáš Janoušek (SIWI Fitness Brno)
  • Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
  • Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)
  • Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

  • Filip Cína (Fitness AVE Přerov)
  • Tomáš Glawaty (Kovona Karviná)
  • Šimon Grebík (TJ Spartak Uherský Brod)
  • Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
  • Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
  • Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
  • Petr Quis (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Roman Soušek (Remi Sport Prostějov)

Bodyfitness juniorek

  • Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
  • Michaela Jančiová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Elisabeta Máchová (Hardcore Gym Fontána)

Bikiny fitness juniorek

  • Nela Jančiarová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
  • Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
  • Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
  • Natálie Uhlířová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
  • Štěpánka Zárubová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Kulturistika juniorů do 70 kg

  • David Bujgl (Profi Studio Jablonický)
  • Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
  • Jiří Fučík (SK Fitness Velké Meziříčí)
  • Martin Juřík (TJ Valašské Meziříčí)
  • Ondřej Kolář (TJ Olympia Zlín)
  • Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
  • Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
  • Tomáš Peško (World Fitness Vlašim)
  • Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
  • Martin Theuer (Bavaria Fitness Opava)
  • Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
  • Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 77 kg

  • Jan Červenka (SPORT Javorník)
  • Michal Dluhoš (SK Radoch Ostrava)
  • Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)
  • Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
  • Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
  • Stanislav Pavelka (Profi Studio Jablonický)
  • Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
  • Filip Vaško (Extrifit Club)
  • Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

  • Jakub Antl (Kovona Karviná)
  • Lukáš Barbořík (SK Přerov)
  • Karel Benda (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • Jakub Dupák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
  • Dominik Fujtík (Extrifit Club)
  • Radek Heincl (Sportovní klub Slavia Orlová)
  • Roman Linek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
  • Michal Lukáč (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
  • Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
  • Martin Plhal (SK Přerov)
  • Luděk Prudký (Fitness Factory Olomouc)
  • Lukáš Štefek (Fitcentrum Radim Mičulka)
  • Pavel Šturala (FC KARO Slavia Havířov)
  • Dušan Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Klasická kulturistika juniorů

  • David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
  • Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
  • Jiří Korytár (Fitcentrum Radim Mičulka)
  • Michal Mrůzek (Bavaria Fitness Opava)
  • Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
  • Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)

Physique juniorů

  • Jakub Janák (BUDU Fitclub Ostrava)
  • Jakub Kiovský (Klub kulturistiky Ostrava)
  • Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
  • Adam Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
  • Milan Rus (BUDU Fitclub Ostrava)
  • Radim Spusta (BUDU Fitclub Ostrava)
  • Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)

Fitness chlapců

Martin Maršálek (All Stars fitness tým Lužice)
Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dívek (starší)

  • Veronika Dubová (SK PEPA centrum Opava) (2000)
  • Eva Černá (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
  • Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
  • Lucie Vagundová-Drgáčová (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
  • Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
  • Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
  • Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
  • Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
  • Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
  • Lenka Nejezchlebová (All Stars fitness tým Lužice) (2003)
  • Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice) (2003)

Fitness dívek (mladší)

  • Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
  • Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
  • Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
  • Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
  • Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
  • Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
  • Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava) (2005)
  • Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava) (2006)
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk