Kubík, Vaniš a Čambal - výsledky BodyPower Pro 2014

Kubík, Vaniš a Čambal - výsledky BodyPower Pro 2014

Soutěže | 18.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, IFBBPRO.com


V anglickém Birminghamu skončilo víkendové klání soutěže Body Power Pro, ve které kralovali zástupci kategorií do 212 liber, Figure a Wheelchair, ve které se představili hendikepovaní kulturisté upoutáni na invalidní vozík.

V první jmenované kategorii dokázal na první místo vystoupat Sami Al Haddad, který se představil s druhým místem na loňské EVL's Prague Pro. Druhý skončil Shaun Joseph Tavernier, který se naposledy objevil na Olympia Showdown v roce 2011, kde obsadil páté místo. Třetí místo bral Mark Dugdale, na čtvrtém místě pak skončil Khalid Almohsinawi, který se taktéž představil v Praze na EVL's Prague Pro, avšak v roce 2012. Na výborné páté příčce a tedy v TOP 5 skončil slovenský zástupce Marian Čambal, který si ve čtrnáctičlenném startovním poli počínal na výbornou. Mezi startujícími se objevili také dva čeští zástupci, kterými nebyl nikdo jiný než Jan Kubík a Petr Vaniš. Tentokrát se však nedokázali výrazněji prosadit a na výsledkové listině pro ně zbyla až poslední dvě místa, konkrétně pak třinácté pro Jana Kubíka a čtrnácté pro Petra Vaniše.

Figure

V kategorii Figure se mezi třinácti závodnicemi prosadila šarmantní a krásná maďarská závodnice Zsuzsanna Toldi, kterou v sestupném pořadí do TOP 5 následovaly Amanda Doherty, Louise Rogers, Ann Pratt a Lynsey Beattie.

Wheelchair

V poslední kategorii Wheelchair se sešli pouze tři závodníci, kteří si tak mezi sebou rozdělili medailové pozice. První skončil výborně připravený Harold Kelley, jehož kariéru zdobí jen samá první umístění, kterých má celkově již čtyři. Jako druhý se umístil propagátor a zakladatel kategorie vozíčkářů Nick Scott, třetí skončil Daniel Smith, který se naposledy představil na soutěži Houston Pro 2011.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk