Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2014 - výsledky a fotogalerie

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2014 - výsledky a fotogalerie

Včera v přerovském Městském domě proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen.

Soutěže | 04.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Foto: Martin Cetkovský


V samotném závěru soutěže se rozhovodovalo o absolutním vítězi mužských kategorií a vítězce žeských kategorií. Titul absolutního mistra Moravy a Slezska si odvezl Aleš Réman a za ženy se absolutní mistryní stala Monika Musilová.

Bodyfitness ženy - FOTOGALERIE

p. st.č. jméno klub
1. 100 Monika Musilová+abs. Mišmaš Fitness Brno
2. 56 Žaneta Jursová Fitpeople Jihlava
3. 12 Denisa Ballová Akademie Ronnie.cz
4. 63 Veronika Anna Tomanová SIWI Fitness Brno
5. 72 Lucie Bronerská Hardcore Gym Fontána
6. 5 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava


Bikiny fitness do 168 cm - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
28
Lucie Juřičková Fitness Cat Zlín
2.
9
Marcela Mikulíková
BUDU Fitclub Ostrava
3.
17
Petra Tchuřová Bodyland Fitness Ostrava
4.
65
Veronika Zanášková Extreme Fitness Kroměříž
5.
26
Andrea Navrátilová Hardcore Gym Fontána
6.
31
Magdalena Jírová Big1One Fitness
-
76
Miroslava Mikanová BBC Praha
- 78 Marcela Sľúková Arny Gym Club
- 90 Simona Dřímalková Fitness klub Omega Olomouc
- 98 Denisa Wewiorová SK PEPA centrum Opava


Bikiny fitness nad 168 cm - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
73
Adéla Storzerová Extreme Fitness Kroměříž
2.
81
Jana Slívová Fitcentrum Assen Ostrava
3.
10
Tereza Kopecká SK Moog Brno


Physique muži - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
34
Nikola Cigolinov SIWI Fitness Brno
2.
35
Pavel Szotkowski SK Správní chlapi Hlučín
3.
48
Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno
4.
32
Viktor Minář Fitness AVE Přerov
5.
61
Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín
6.
2
Marek Škodák Fitness Centrum Iva
7.
86
Jakub Veselý Remi Sport Prostějov
8. 20 Radek Karch Fitnesscentrum Šembi Bohumín
- 3 Jiří Špidlík Fitness Velké Opatovice
- 7 Martin Getzel
Fitness Velké Opatovice
- 11 Ivo Brázda Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice
- 37 Petr Novák
SIWI Fitness Brno
- 45 Marek Hrůza Fitpeople Jihlava
- 50 Jan Svoboda 
Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice
- 58 Radek Stavinoha 
Atomy Sport-club Kroměříž
- 60 Tomáš Delevský
SK Radoch Ostrava
- 62 František Novák SK Moog Brno
- 66 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov
- 87 Zdeněk Zatloukal Mišmaš Fitness Brno
- 99 Zdeněk Pavlík 
Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice


Klasická kulturistika do 180 cm - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1
44
Tomáš Horák Best Fitness Žďár nad Sázavou
2.
64
Martin Lešenar
Siwi Fitness Brno
3.
52
Jan Páleníček Fitness AVE Přerov
4.
80
Jan Křenek Extrifit Club
5.
23
Pavel Antl Extreme Fitness Kroměříž
6.
67
Marek Augusta Best Fitness Žďár nad Sázavou
-
16
David Kabeláč O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radhoštěm
- 77 František Krčil
Mišmaš Fitness Brno
- 53 Marcel Nosek Best Fitness Žďár nad Sázavou
- 30 Martin Mífek Fitpeople Jihlava


Klasická kulturistika nad 180 cm - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
18
Petr Peške SK PEPA centrum Opava
2.
13
Erik Richter Remi Sport Prostějov
3.
1
Tomáš Hlava
MD Fitness Lanškroun
4.
4
Radek Studený TJ Spartak Třebíč
5.
93
David Tauš
Dave Fit Club Zlín
6.
40
Patrik Šerý
Arny Gym Club
-
89
Pavel Zahradníček Atomy Sport-club Kroměříž
- 27 David Gebel
SK PEPA centrum Opava


Kulturistika muži do 67,5 kg - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
25
Lukáš Kelnar 
TJ Nový Jičín
2.
33
Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště
3.
47
Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov
4.
94
Filip Schuster Remi Sport Prostějov
5.
95
Petr Kučka SIWI Fitness Brno
6.
91
Petr Lovětínský Mišmaš Fitness Brno
-
39
Kamil Ševčík Oddíl kulturistiky ASK Blansko


Kulturistika muži do 75 kg - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
55
Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová
2.
92
Petr Havlík Slovan Moravská Třebová
3.
22
David Hatrik
Fitness Club A+A Albrechtice
4.
49
Josef Hrubý  
Oddíl kulturistiky ASK Blansko
5.
42
Martin Rašner
Slovan Moravská Třebová
6.
6
Martin Krejčí 
SK Radoch Ostrava
-
19
Petr Šulc Fitcentrum Gambare Olomouc
- 24 Alan Kolařík InCore Fitness
- 38 Pavel Foretník
FC KARO Slavia Havířov


Kulturistika muži do 82,5 kg - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
21
Miloš Růžička SK Morava Kroměříž
2.
6
David Smolek
Extrifit Club
3.
43
Lukáš Bečička
TJ Valašské Meziříčí
4.
70
Jakub Sumega
Fitcentrum Assen Ostrava
5.
79
Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž
6.
83
Tomáš Hasoň Big1One Fitness
-
85
Martin Němčík Slovan Moravská Třebová
- 46 Václav Vaněk
SK PEPA centrum Opava
- 57 Luboš Studnica InCore Fitness


Kulturistika muži do 90 kg - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
69
Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc 
2.
51
Jan Vejdovský
Wolfberry Team 
3.
8
Karel Kretek SK PEPA centrum Opava
4.
29
Josef Smetana Fitpeople Jihlava
5.
75
Martin Novotný
Urtica Kopřivnice
6.
96
Rostislav Žiška Big One Fitness Brno 
-
84
Jiří Holásek Metal Gym Moravská Třebová 


Kulturistika muži nad 90 kg - FOTOGALERIE

p.
st.č.
jméno
klub
1.
36
Aleš Réman+abs.
TJ Spartak Třebíč
2.
14
Jiří Lasík SK PEPA centrum Opava
3.
54
Kamil Kulka Klub kulturistiky Ostrava
4.
82
Jiří Plic SIWI Fitness Brno
5.
88
Martin Plhal SK Přerov
-
97
Jakub Caha SC Kaze

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk