Mozolani Classic 4 - semifinále

Mozolani Classic 4 - semifinále

Dnes od 08.00 proběhla v Doxxbet Aréně prezentace amatérských závodníků a závodnic a něco málo po 10. hodině semifinále

Soutěže | 03.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Při pohledu na počet a jména závodníků je zřejmé, že se jedná o velice kvalitní soutěž, která uspokojí oči snad každého fanouška. Níže najdete seznam startujících a vlastně i jména těch, kteří se dostali do finále. Kategorie jsou neskutečně nabité, proto se v mnoha případech musela dělat eliminace.

Níže najdete kompletní fotogalerii ze semifinálové části.


 

Klasická kulturistika do 175 cm - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno

10 Andrej Varga

6 Radoslav Cabuk

8 Richard Ciensky

36 Jaroslav Cink

3 Jakub Angelovič

5 Jan Huťka

7 Peter Sabaka

1 Dušan Matušík ml.

2 Jozef Géhry

4 Tomáš Šebeščák

9 Jakub Vilímek


Klasická kulturistika nad 175 cm - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno

22 Andrej Hlinka

33 Roman Jandura

18 Daniel Skála

27 Jozef Greguš

20 Boris Orava

28 Milan Kohút

13 Michal Ferenz

14 Peter Stryček

16 Matej Kamenár

19 Andrej Markovič

24 Jan Jánkovčík

29 Martin Orolín

31 Marián Žofaj

34 Michal Klečka
  37 Michal Blaško
  38 Peter Sečkár

Kulturistika muži do 75 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo Jméno
  48 Michal Kertés
  49 Ondrej Bajzík
  50 Miroslav Škadra
  55 Jerguš Baláž
  56 Vladimír Oršula
  57 Miroslav Šedo
  43 Petr Fric
  44 Miroslav Lelko
  51  Marek Mitterko
  53 Róbert Lendel
  58 Lukáš Skirka
  59 Juraj Gombaský
  61 Matěj Ryšavý
  62 Jozef Borčík


Kulturistika muži do 85 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno
  68 Tomáš Tabačiar
  81 Michal Trykar
  85 Jozef Nagy
  91 Alex Zuccarov
  94 Peter Kokoška
  99 Jozef Mizík
  54 Slavomír Škadra
  84 Viktor Drozda
  88 Adam Kaštál
  93 Michal Lacko


Kulturisitka muži do 95 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno

60 Olexander Bilous
  67 Manuela Narath
  78 Jakub Šubrt
  79 Peter Kováč
  95
  96
  66 Gabriel Toth
  69 Vladimír Holota
  70 Marek Frencl
  72 Jan Machač
  73 Pavel Protenko
  74 Béla Balogh
  75 Michal Pliešovský
  76 Tomáš Vacek
  77 Frantrišek Huszti
  83 Dominik Pogonyi
  86 Marnin Varga
  87 Jaroslav Baláž
  89 Štefan Ištok
  90 Jozef Furín


Kulturistika muži nad 95 kg - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno
  101 Decelis Ralf
  103 Dalibor Susnyak
  105 Tomáš Marcinko
  106 Martin Hyben
  108 Ladislav Kindernay
  109 Matúš Horos
  102 Antoine Michllef
  104 Patrik Jablonski
  110 Martin Šmondrk


Masters muži open - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno
1. 165 Roland Brosman
2. 147 Luboš Koumal
3. 157 Dominic Schieda
4. 166 Jozef Píry
5. 144 Robert Sproch
6. 141 Martin Louda

148 Ladislav Rapoš
  161 Eduard Cigan
  162 Mario Pace
  179 Raymond Cassar


Junioři open - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno
1. 132 Roman Vavrenčan
2. 119 Radoslav Filip
3. 138 Lukáš Socha
4. 133 Richard Pomietlo
5. 114 Róbert Čapucha
6. 112 Roman Gora
  9 Jakub Vilímek
  11 Anton Pavlák
  15 Marcel Paliesek
  107 Jakub Sklenčár
  117 Dávid Beinstein
  118 Matúš Grznár
  127 Tomáš Kuchta
  129 Samuel Capko

Bikiny fitness A - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno

154
Sabina Pleváková

150
Iveta Kuglerová

120 Stanislava Prítrská

186
Michaela Brutenič

197
Monika Rosenbergerová

125
Lucia Baldwi

188
Erika Tarkučilová

139
Jana Pčolová

192
Dana Repová

153
Nikola Nováková

115
Andrea Mulíková

130
Lucia Kodadová

168
Dominika Krafčíková

143
Alexandra Kulíková
  151 Andrea Neumanová
  124 Alla Martianova
  111 Henrieta Koklesová
  128 Veronika Javorská
  155 Daniela Vojteková


Bikiny fitness B - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno

126 Denisa Lipovská

123 Erika Kandráčová

136 Denisa Hargašová

140 Ingrida Zichová

149 Martina Sedlárová

142 Jana Kušnírová

198 Gabriela Vodíková

180 Zuzana Sirotňáková

199 Stanislava Ďurdíková

71 Lucia Šturáková

189 Jana Kubišová

145 Klaudia Medžová

131 Renáta Szabová

163 Adriana Kunová
  176 Martina Struhačková


Bikiny fitness C - FOTOGALERIE

Místo St. číslo
Jméno

185
Olivia Pohánková

156
Valérie Marčišová

190
Veronika Gulašová

134
Barbora Sečkárová

146
Denisa Knaperková

196
Olivia Čambálová

187
Romana Brunovská

170
Eva Bachratá

169
Lucia Svoradová

178
Janka Látková

158
Angelika Ďurinová

137
Dagmar Hlivárová

181
Timea Lazárová

167
Jana Milová
  193 Iveta Myslivečková
  171 Jana Jeřábková
  174 Valerie Peršina
  172 Dana Poloniová
  191 Eliza Kocur
  121 Elena Rišová
  194 Jana Waclawková
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk