Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2014 - startovní listiny

Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2014 - startovní listiny

Soutěže | 02.05.2014 | Michal Rudzinskyj

03.05.2014 - Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

Physique mužů

1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
2. Ivo Brázda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
3. Nikola Cigolinov (SIWI Fitness Brno)
4. Tomáš Delevský (SK Radoch Ostrava)
5. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
6. Martin Getzel (Fitness Velké Opatovice)
7. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
8. Radek Karch (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
9. Zdeněk Kopeček (InCore Fitness)
10. Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
11. František Novák (SK Moog Brno)
12. Petr Novák (SIWI Fitness Brno)
13. Zdeněk Pavlík (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
14. Martin Roháček (T&M Olympia Fitness Praha)
15. Radek Stavinoha (Atomy Sport-club Kroměříž)
16. Jan Svoboda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
17. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva)
18. Jiří Špidlík (Fitness Velké Opatovice)
19. Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)
20. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
21. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)

Kulturistika mužů do 67,5 kg

1. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
2. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
3. Petr Kučka (SIWI Fitness Brno)
4. Václav Lapčík (TyTi sportstudio Uherské Hradiště)
5. Petr Lovětínský (Mišmaš Fitness Brno)
6. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
7. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
8. Kamil Ševčík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů do 75 kg

1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
2. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
3. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
4. Alan Kolařík (InCore Fitness)
5. Martin Krejčí (SK Radoch Ostrava)
6. Martin Rašner (Slovan Moravská Třebová)
7. Petr Šulc (Fitcentrum Gambare Olomouc)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

1. Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
2. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
3. Martin Němčík (Slovan Moravská Třebová)
4. Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
6. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
7. Luboš Studnica (InCore Fitness)
8. Jakub Sumega (Fitcentrum Assen Ostrava)
9. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
10. Václav Vaněk (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika mužů do 90 kg

1. Jiří Holásek (Metal Gym Moravská Třebová)
2. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
3. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
4. Martin Novotný (Urtica Kopřivnice)
5. Josef Smetana (Fitpeople Jihlava)
6. Jan Vejdovský (Wolfberry Team)

Kulturistika mužů nad 90 kg

1. Jakub Caha (SC Kaze)
2. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
3. Kamil Kulka (Klub kulturistiky Ostrava)
4. Jiří Lasík (SK PEPA centrum Opava)
5. Martin Plhal (SK Přerov)
6. Jiří Plic (SIWI Fitness Brno)
7. Aleš Réman (TJ Spartak Třebíč)

Klasická kulturistika do 180 cm

1. Pavel Antl (Extreme Fitness Kroměříž)
2. Marek Augusta (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
3. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
4. Tomáš Horák (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
5. David Kabeláč (O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radhoštěm)
6. František Krčil (Mišmaš Fitness Brno)
7. Jan Křenek (Extrifit Club)
8. Martin Mífek (Fitpeople Jihlava)
9. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
10. David Smolek (Extrifit Club)
11. Rostislav Žiška (Big1One Fitness)

Klasická kulturistika nad 180 cm

1. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
2. Petr Peške (SK PEPA centrum Opava)
3. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
4. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
5. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
6. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
7. Pavel Zahradníček (Atomy Sport-club Kroměříž)

Bodyfitness do 164 cm

1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
2. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
3. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
4. Veronika Anna Tomanová (SIWI Fitness Brno)

Bodyfitness nad 164 cm

1. Monika Musilová (Mišmaš Fitness Brno)
2. Denisa Ballová (Akademie Ronnie.cz)

Bikiny fitness do 168 cm

1. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
2. Magdalena Jírová (Big1One Fitness)
3. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
4. Marcela Mikulíková (BUDU Fitclub Ostrava)
5. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
6. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
7. Petra Tchuřová (Bodyland Fitness Ostrava)
8. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
9. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)

Bikiny fitness nad 168 cm

1. Tereza Kopecká (SK Moog Brno)
2. Jana Slívová (Fitcentrum Assen Ostrava)
3. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)

04.05.2014 - Mistrovství Čech mužů a žen

Physique mužů

1. Lukáš Beneš (BBC Praha)
2. Lukáš Černý (Profi Gym Středokluky)
3. Jonáš Fidler (TJ Slavoj Litoměřice)
4. Michal Filípek (BBC Praha)
5. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
6. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
7. Jakub Kraus (Family Fitness Olgy Šípkové)
8. Sergej Lapin (Akademie Ronnie.cz)
9. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
10. Jan Pidanič (TJ Sport Chomutov)
11. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
12. Dan Saulich (BBC Praha)
13. Michal Szabó (Family Fitness Olgy Šípkové)
14. Michael Špaček (Fitness Hard Core)
15. Josef Vlček (V.I.P. Gym České Budějovice)

Kulturistika mužů do 67,5 kg

1. Jiří Baran (Hammer Strength Fitness)
2. Pavel Hochwalder (Tom „S“ Gym Děčín)
3. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
4. David Ondráček (City Fitness Centrum Hořice)
5. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)

Kulturistika mužů do 75 kg

1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany)
3. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
4. Jiří Lang (Fitpeople Jihlava)
5. Jindřich Musil (Fitpeople Jihlava)
6. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
2. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)

Kulturistika mužů do 90 kg

1. Petr Bernat (Fitness U Pešků Liberec)
2. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
3. Petr Borč (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
4. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
5. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
6. Jiří Martiš (Hardcore Gym Fontána)
7. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
8. David Siegl (Fitness club TJ Agro Kolín)
9. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
10. Michal Trykar (Favoritfitnessclub Rokycany)

Kulturistika mužů nad 90 kg

1. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
3. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
4. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
5. Ladislav Kurčík (Delta Fitness Praha)
6. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
7. Josef Podhrázský (Fit klub Ludvík)
8. Robert Smutný (SKK Hrádek nad Nisou)
9. Tomáš Trojan (Tom „S“ Gym Děčín)

Klasická kulturistika do 180 cm

1. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
2. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
3. Jan Huťka (Extrifit Club)
4. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
5. Jiří Kováč (Meteor Fitness Třemošná)
6. Sherif Shaalan (BBC Praha)
7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
8. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K)
9. Radek Valina (Akademie Ronnie.cz)
10. David Zajtler (TJ Slavoj Děčín)

Klasická kulturistika nad 180 cm

1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
2. Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
3. Josef Čamra (Hammer Strength Fitness)
4. Václav Kolář (Března Fitness Club Česká Lípa)
5. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
6. Martin Navrátil (Extrifit Club)
7. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)

Bodyfitness do 160 cm

1. Marcela Kučerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
2. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové)
3. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness do 164 cm

1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
2. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
3. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
4. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
5. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bodyfitness nad 164 cm

1. Jitka Čtvrtečková (Fitness Hard Core)
2. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
3. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
4. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
5. Hedvika Plačková (Wellness Club Liberec)
6. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)
7. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
9. Tereza Vinšová (Profi Fitness Eva Plzeň)
10. Radka Vykouková (T&M Olympia Fitness Praha)
11. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

1. Adenike Endtová (Akademie Ronnie.cz)
2. Sandra Jacyna (Profi Fitness Eva Plzeň)
3. Natallia Kantsavaya (Fitcentrum Mládek)
4. Jana Kumpoštová (Extrifit Club)
5. Karin Maňkošová (Března Fitness Club Česká Lípa)
6. Monika Müllerová (Sportcentrum Cheb)
7. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
8. Veronika Pospěchová (Fitpeople Jihlava)
9. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
10. Veronika Škorničková (Profi Gym Středokluky)
11. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
12. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
13. Marcela Veselá (Extrifit Club)

Bikiny fitness nad 168 cm

1. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
2. Michaela Habartová (Xfitness Praha)
3. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
4. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
5. Lucie Palečková (TJ Slavoj Litoměřice)
6. Jana Palečková (TJ Slavoj Tachov)
7. Eva Petráčková (Extrifit Club)
8. Nikol Škutová (Xfitness Praha)
9. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
10. Marie Turková (T&M Olympia Fitness Praha)
11. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)

 
 
 

Související články

Jarní sezóna SKFČR 2014 bude zahájena tento víkend
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk