Vstupenky na Olympia Amateur Europe 2014 jsou v prodeji!

Vstupenky na Olympia Amateur Europe 2014 jsou v prodeji!

Již od 8.3.2014 si můžete zakoupit vstupenky na amatérskou Olympia Europe, která se uskuteční v pražské Tipsport aréně 6. a 7. června.

Soutěže | 11.03.2014 | Michal Rudzinskyj

Předprodej probíhá v síti Ticketportal. VIP vstupenky první kategorie však lze objednat pouze na emailu  info@olympiaamateur.com.

Klasické vstupenky můžete pořídit v několika cenových kategoriích, které se liší vzdáleností od pódia. Lze zakoupit vstupenky na semifinále, finále i na kompletní program. Všechny vstupenky pak platí i na Fitness EXPO, které se odehrává také v Tipsport areně. „Nejlevnější lístky začínají na 240 korunách, nejdražší jsou za 990 korun,“ přiblížil Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha, pořadatel soutěže.

Ta nejlepší místa v areně jsou připravena pro majitele VIP vstupenek, které zajišťují exkluzivní výhled v prvních řadách u pódia a samozřejmě také vstup na kompletní dvoudenní program. Majitelé VIP vstupenek první kategorie mají navíc v ceně vstup na závěrečný banket. „VIP vstupenky se dají koupit přes internet v síti Ticketportal, pouze u VIP 1 je potřeba poslat poptávku na počet lístků na mail info@olympiaamateur.com. Tato místa jsou podřízena speciálnímu režimu seatingu, proto se nedají koupit přímo přes internet,“ vysvětlil Robert Speychal.

Prestižní mezinárodní soutěž Olympia Amateur Europe, která se odehraje ve dnech 6. a 7. června v Praze, nabízí všem amatérským závodníkům unikátní šanci zažít vrcholnou sportovní akci. Velkým lákadlem je také pět profesionálních karet pro celkové vítěze jednotlivých kategorií – fitness ženy, physique ženy, bikiny ženy, kulturistika muži, physique muži. Díky této ojedinělé možnosti lze očekávat špičkovou úroveň soutěžících. Závodníci se na soutěž již mohou hlásit přes národní federace.
Součástí soutěžního klání v Praze bude také Fitness Expo, dvoudenní veletrh sportovního vybavení a doplňků výživy převážně z oblasti fitness a kulturistiky.

VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT ZDE


 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk