Tradiční přímý přenos z Arnold Classic opět na internetu

Tradiční přímý přenos z Arnold Classic opět na internetu

Soutěže | 28.02.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com


Arnold Sports Festival je tady a s ním i živé vysílání, které již tradičně připravuje ve spolupráci se sponzory internetový server bodybuilding.com. Již po několikáté tak jako každý rok mají i tentokrát všichni fanoušci bodybuildingu a fitness příležitost shlédnout to nejlepší z našeho sportu naživo a nenechat si ujít nejen nejnapínavější momenty, ale i komentáře odborníků přímo z centra dění – z amerického Columbusu.

Začátky vysílání z budovy Veterans Memorial odstartuje sportovní komentátor Dave Farra (SyFy, Fox Sports, NBC), ke kterému se připojí Larry Pepe (Fox Sports). Komentáře ke kategoriím Figure, Fitness a Bikini si pak vezmou na starosti Felicia Romero a Kathleen Tesori. Zapomenout nesmíme ani na řadu rozhovorů se známými osobnostmi, mezi kterými nebude chybět ani úřadující Figure Olympia Nicole Wilkins, či předávání hlavní ceny pro vítěze z rukou Arnolda Schwarzeneggera. Příležitost vidět na pódiu v reálném čase ty nejlepší soutěžící jak v mužských i ženských kategoriích se blíží. Pokud si tedy toto motivující osvěžení v podobě nočního vysílání dopřejete a rozhodnete se strávit časné ranní hodiny fanděním svým oblíbeným favoritům, pak nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemný divácký zážitek.

Přehled vysílání (data i časy platí pro město Columbus, stát Ohio)

  • Pátek 28. února od 18:30 – finále kategorie do 212 liber a dále finálové duely v kategoriích Fitness International a Figure International
  • Sobota 1. března od 13:40 - semifinále Arnold Classic a Bikini International
  • Sobota 1. března od 18:30 – finále Arnold Classic a Bikini International

Aktuální čas ve městě Columbus, stát Ohio

Živé vysílání

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk