Jan Kubík čtvrtý na Sheru Classic 2013

Jan Kubík čtvrtý na Sheru Classic 2013

Český profesionál Jan Kubík si připisuje další zářez v podobě účasti na již druhé profesionální soutěži ve svojí kariéře.

Soutěže | 28.10.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky:
muscle-insider.com, musculardevelopment.com, npcnewsonline.com


V indickém Pune se ve dnech 26. – 27. října konalo dobře známé Sheru Classic, které doprovodilo i Health & Fitness Expo. Ačkoliv do bojů tentokrát nezasáhl nikdo z kategorie open, diváci se přesto mohli těšit na řadu nejen amatérských, ale i profesionálních kategorií. Těmi posledně jmenovanými byli kulturisté soutěžící ve váze do 212 liber a rovněž profesionální závodnice v kategorii Bikini.

Český závodník načal svoji profesionální kariéru na nedávném EVL´s Prague Pro, kde v tuhých soubojích se zbylými patnácti soupeři skončil na slušném osmém místě. V Indii tentokrát v jeho kategorii startovalo o poznání méně závodníků a v celkově pouze pětičlenném startovním poli vybojoval čtvrtou příčku, ke které mu gratulujeme. Dodejme ještě, že první místo získala papírová jednička David Henry (druhý na letošní Olympii Showdown), druhý byl Ahmad Ahmad (třetí na letošním EVL´s Prague Pro), třetí Raul Carrasco (na EVL´s Prague Pro čtvrtý) a pátou příčku si odnesl Mirsad Terzo (na EVL´s jedenáctý). V kategorii

Bikini si pak první místo odnesla letošní vítězka Bikini Olympia Ashley Kaltwasser, druhá skončila Lacey Deluca a třetí pozici získala Gemmalyn Crosby.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk