Hotel Thermal hostí Mistrovství Evropy v naturální kulturistice a fitness!

Hotel Thermal hostí Mistrovství Evropy v naturální kulturistice a fitness!

Soutěže | 22.10.2013 | Michal Rudzinskyj

Po roce a půl se opět vrací špičková naturální kulturistika a fitness do Karlových Varů. V sobotu 26.10. se zde totiž uskuteční Mistrovství Evropy 2013 federace INBA, největší světové organizace naturálních sportovců, kteří striktně odmítají zneužívání veškerých látek dopingového charakteru.

Celkově se zde představí sportovci v 18 kategoriích mužů, žen i dětí. Kromě sportovců z ČR již máme potvrzenu např. účast výprav ze Slovenska, Maďarska, Německa, Ruska, Belgie, Gruzie či Nizozemí. 

Stejně jako při loňském MS musíme nesmírně poděkovat za podporu Města Karlovy Vary a jeho primátora Ing. Petra Kulhánka, který i tentokrát převzal záštitu nad touto vrcholnou akcí „naturálů“.

Kromě samotné soutěže, která probíhá ve velkém sále hotelu Thermal v sobotu 26.10. od 8.30 – 20.00 hodin (slavnostní finále od 16.00 hodin), se uskuteční ve foyer EXPO, výstava místních i mimovarských firem z různých oborů, které si jistě pro návštěvníky připraví různé ukázky, ochutnávky výrobků atd. Na samotné Expo je vstup zdarma, celodenní vstupenky na INBA Mistrovství Evropy bude možné zakoupit na místě za cenu 300 Kč. V případě, že by jste si chtěli zajistit vstupenky předem za zvýhodněnou cenu 250 Kč, můžete tam učinit již nyní, buďto ve Fit klubu Boba, Svahová 22, K. Vary, tel. 353 223 555, nebo v pobočce cestovní kanceláře Čedok, ul. Davida Bechera 21, K. Vary, tel. 353 234 249.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk