Mistrovství světa žen a fitness mužů 2013 - průběžné informace

Mistrovství světa žen a fitness mužů 2013 - průběžné informace

Kateřina Kyptová má stříbro!

Soutěže | 15.09.2013 | Michal Rudzinskyj

15.09.2013 - 20:14

Dnes v Kyjevě probíhala finálová kola na MS žen a fitness mužů, do kterých se probojovala Kateřina Kyptová a v Men´s physique Ladislav Nový. Kateřina dosáhla ve své kategorii na perfektní stříbrnou pozici a Ladislav Nový obsadil 6. místo!

Gratulujeme!!!


14.09.2013 - 20:47

Do finále postoupili pouze dva zástupci, Kateřina Kyptová a Ladislav Nový. Nikdo z bikiny fitness žen se do finále neprobojoval.

 


 

V tuto chvíli na Ukrajině v Kyjevě probíhá Mistrovství světa žen a fitness mužů, kam včera odcestovala i česká výprava závodnic a závodníků.

Celkem 7 reprezentantů bude dnes bojovat v semifinálových kolech, která jsou rozdělena na dopolední a odpolední část trvající až do 20:00 hodin. V bodyfitness žen do 168 cm bude startovat Margita Zámolová. V bikiny fitness žen do 168 cm budou bojovat dvě české závodnice a to Alena Burešová a Maria Pomerantseva. To platí i v kategorii nad 168 cm, kde startuje Radka Prášková a Marie Mikšová. Blanka Lovasová by měla nastoupit ve dvou ženských kategoriích kulturistika a physique. Kateřina Kyptová se představí v ženském physique. V mužském physique bude startovat Martin Mester a Ladislav Nový.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk