Podzimní soutěže 2013 - základní informace

Podzimní soutěže 2013 - základní informace

Po sedmi národních mistrovských soutěžích, třech evropských šampionátech a řadě menších zahraničních soutěží z jara letošního roku se blíží i podzimní soutěžní sezóna, která bude neméně nabitá.

Soutěže | 11.07.2013 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: skfcr.cz


Čekají nás v ní nejméně tři pohárové soutěže (o čtvrté se stále jedná), a to Grand Prix Fitness v neděli 22. září v Brně, Grand Prix PEPA v sobotu 5. října v Opavě a HI-TEC Nutrition Grand Prix v sobotu 12. října v Čelákovicích.

Celkem pět soutěží, tzn. o jednu více jak v uplynulých letech, čeká na soutěžící v kondiční kulturistice, bikiny fitness a bodyfitness. Klání proběhnou v Krnově, Ostravě, Brně, Kutné Hoře a v Březnici. Jejich přesná data konání jsou v tuto chvíli v jednání, předpokládané datum první z nich je předposlední listopadový víkend.

Na podzim nás čekají ale i evropské a světové šampionáty. Jediným evropským bude Mistrovství Evropy ve fitness dětí v Maďarsku (soutěž je spojená s mezinárodním šampionátem bikiny fitness a bodyfitness), a to o víkendu 5. a 6. října. Čtveřice světových šampionátů začíná ženami a fitness muži od 13. do 16. září na Ukrajině, pokračuje od 24. do 28. října Mistrovstvím světa juniorů a masters mužů v Mongolsku, Mistrovstvím světa mužů od 4. do 8. listopadu v Maroku a Mistrovstvím světa v klasické kulturistice od 15. do 18. listopadu v Rakousku.

Ani to ale není ještě vše, podzim přinese i řadu dalších mezinárodních soutěží, z nichž tou největší bude bezesporu EVL’s Prague Pro v sobotu 19. října v Praze. Řada závodníků si nenechá ujít ani soutěž Arnold Classic Europe, která se koná od 11. do 13. října ve Španělsku, několik dalších klání se bude konat na Slovensku, v Rakousku, v Belgii a dalších bližších či vzdálenějších evropských státech.

Kompletní kalendář soutěží najdete na www.skfcr.cz/kalendar. Propozice soutěží a bližší informace budeme postupně zveřejňovat na našich webových stránkách. S Vašimi dotazy nás samozřejmě můžete také kontaktovat.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk