Greater Gulf States 2013 - výsledky+reportáž

Greater Gulf States 2013 - výsledky+reportáž

Women’s physique, Men’s physique a Bikini

Soutěže | 24.06.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: npcnewsonline.com


S profesionální kulturistikou mužů jsme se naposledy setkali v závěru května, kdy se konala soutěž New York Pro a o týden později pak Toronto Pro pořádaná v Kanadě. Nový nástup kategorie open i kolegů v kategorii do 212 liber nás čeká až na soutěži Wings of Strength v Chicagu, která se bude konat ve dnech 5. – 6. července. Ostatní kategorie však nezahálejí a tak se diváci ve městě New Orleans ve státě Louisiana mohli 21. – 22. června setkat se startujícími závodnicemi a závodníky, kteří prezentovali svoje ambice na nejlepší umístění v kategoriích Women’s physique, Men’s physique a Bikini.

Ve Women’s physique se nejlépe dařilo Tycie Coppett, která si těsným vítězstvím jednoho bodu na výsledkových listinách před druhou Mindi O’Brien, která dříve soutěžila osm let v kategorii Fitness, připsala první profesionální vítězství. Zásluhu na tom měla nakonec o něco lepší kombinace správné formy a nezbytného množství detailů. Na třetí příčce skončila Tamee Marie, obhajující šampionka z loňského ročníku.

V Men’s Physique si na svoje první profesionální vítězství sáhl dvaadvacetiletý Jeremy Buendia. Závodník soutěžící ještě před necelým rokem v kulturistické střední váhové kategorii si možnost účasti startovat v profesionálních vodách vydobyl ziskem profi karty absolutním vítězstvím na NPC Junior USA Championships. Tak jako v předešlé jmenované kategorii, i zde opět jediným bodovým rozdílem putoval na druhou příčku výborně připravený Alex Carneiro. Třetí místo obsadil Stephen Mass.

V kategorii Bikini excelovala šarmantní Amanda Latona, pro kterou debut letošní sezóny vyšel na výbornou. Letos prezentovala jemnější cílovou formu, kterou se jí pravděpodobně povedlo dosáhnout nepříliš násilnou snahou o zeštíhlení gluteálů, což jí v minulosti na pódiu dělalo až příliš ostrou. Letošní strategie tak v konečném výsledku přinesla pěkný a optimální výsledek. Na druhém místě se umístila Amy Allen, která v profesionálních vodách působí prvním rokem. Jedná se o doposud nejlepší výsledek v její sportovní kariéře. Třetí příčku ve svém profesionálním debutu obsadila s rozdílem jediného bodu Liana Hamilton.

Bikiny

1. Amanda Latona
2. Amy Allen
3. Liana Hamilton
4. Sarah LeBlanc
5. Narmin Assria
6. Ashley Cronley LeBlanc
7. Lacey DeLuca
8. Jessica Arevalo
9. Janelle Saitone-McGuire
10. Kathleen Tesori
11. Kelsie Burgin
12. Christie Marquez
13. Cassandra Dubois
14. Summer White

Men´s physique

1. Jeremy Buendia
2. Alex Carneiro
3. Stephan Mass
4. Jason Poston
5. Tyler Anderson
6. David Gonzalez
7. David Herskovitz
8. Steve Mousharbash
9. Jonathan Sebastian
10. William Sullivan
11. Sean Marshall
12. Sheridan Hause
13. Keenon LeBlanc
14. Shane Eslahi
15. Chris Mercadel
16. Greg Romero
16. Jake Routt
16. Jonathan Cetera
16. Matt Dubois
16. Miguel Frank
16. Sean Harley

Women´s physique

1. Tycie Coppett
2. Mindi O'Brien
3. Tamee Marie
4. Karin Hobbs
5. Carrie Simmons
6. Gloria Faulls
7. Frances Mendez
8. Nola Trimble
9. Samantha Hill
10. Alisa Alday
11. Cinzia Clapp
12. Asha Hadley
13. Loan Leonard
14. Cynthia Jansen
15. Trina Thompson
16. Jennifer Robinson

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk