Narmin Assria a Candice Lewis vítězkami víkendových soutěží

Narmin Assria a Candice Lewis vítězkami víkendových soutěží

Soutěže | 10.06.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: npcnewsonline.com


Uplynulý víkend přinesl zápolení ve dvou ženských profesionálních kategoriích, ve kterých se v San Diegu utkalo deset soutěžících v kategorii Bikini na Southern California Pro Bikini Championships a sedmnáct závodnic v kategorii Figure na soutěži Omaha Pro Figure Championships.

V Bikini excelovala Narmin Assria a připsala si tak druhé profesionální vítězství. Tím prvním byla první příčka na loňské Pacific USA Championships. V předešlých dvou soutěžích letos skončila třetí (St. Louis Pro) a osmá (Muscle Contest Pro). Druhou příčku obsadila Christie Marquez, která tak dosáhla na doposud nejlepší umístění. Třetí místo získala Jessica Arevalo, další pozice do TOP 5 doplnily Candice Conroy a Angela Skeels.

Ve Figure obhájila loňské vítězství opětovně Candice Lewis. Jedná se o její první vítězství v této sezóně, přičemž celkové skóre nyní čítá šest triumfů, které posbírala od zisku profesionální karty na NPC Junior Nationals v roce 2011. Loňská sezóna pro ni bylo mimořádně štědrá, neboť jí přinesla celkem pět vítězství. Pouze další dvě figure závodnice – Erin Stern a Nicole Wilkins – dokázaly zvítězit pětkrát během jediné sezóny. Na druhém místě skončila Camala Rodriguez, která před dvěma týdny zvítězila na California State Pro. Camala Rodriguez dříve soutěžila v kategorii Fitness, po třech letech se pak loni na podzim rozhodla pro přestup do Figure. Třetí, čtvrté a páté místo získaly Aleisha Hart, Kim Sheppard a Allison Frahn.

Southern California Pro Bikini

1. Narmin Assria
2. Christie Marquez
3. Jessica Arevalo
4. Candice Conroy
5. Angela Skeels
6. Janelle Saitone-McGuire
7. Theresa Byrne
8. Amy Allen
9. Amanda Sexsmith
10. Jennifer Stevens

Omaha Pro 2013

Figure

1. Candice Lewis
2. Camala Rodriguez
3. Aleisha Hart
4. Kimberly Sheppard
5. Allison Frahn
6. Maria Luisa Baeza Diaz
7. Victoria Adelus
8. Dawn Fernandez
9. Bernita Stuckey
10. Elizabeth Jenkins
11. Lauren Lessnau
12. Ginette Delhaes
13. Krista Dunn
14. Nancy Bowlin
15. Samantha Maycock
16. Cinderella Richardson
16. Linda McKown

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk