MČR dorostu a juniorů 2013 - fotogalerie a výsledky

MČR dorostu a juniorů 2013 - fotogalerie a výsledky

Včera se v ostravské Rock & Roll Garage uskutečnilo Mistrovství České republiky v kulturistice dorostu a juniorů.

Soutěže | 26.05.2013 | Michal Rudzinskyj

Absolutním mistrem České republiky v kulturistice dorostu se stal Jakub Prchal. Ve své vítězné vlně pokračoval Jan Turek, který se stal absolutním vítězem v kulturistice juniorů. Dnešní soutěž moderoval profesionální kulturista Jan Kubík.

Mladší dorost

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 2 Eduard Urbánek Fitness Sport Club Kadaň 1997 83,3 4 4 6 10
2. 48 Jakub Prachař Extrifit Club 1997 71,1 8 7 12 19
3. 95 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 57,9 10 10 20 30
4. 23 Vladimír Nedvěd SKK Hrádek nad Nisou 1997 68,5 9 10 22 32
5. 65 Jan Lukeš Extrifit Club 1998 69,8 17 18 30 48
6. 8 Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1997 74,6 16 15 36 51
7. 85 Jan Macek TJ Zbrojovka Vsetín 1997 66,1 22 - - 22
8. 61 Erik Pecher Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1997 69,6 23 - - 23

 


Starší dorost do 65 kg

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 34 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 61,7 3 3 6 9
2. 35 Tomáš Vlha Fitness Centrum Jalex 1995 64,4 7 8 14 22
3. 29 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 63,7 10 9 20 29
4. 72 Štefan Šotter SKK Hrádek nad Nisou 1995 60,5 11 10 22 32
5. 3 Rostislav Lipus Queen Club Třinec 1995 64,0 16 17 30 47
6. 95 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 57,9 17 16 34 50
7. 90 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 63,7 22 - - 22
8. 88 Dominik Mušzyňský Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 64,0 23 - - 23
9. 47 Filip Prechtl SKK Hrádek nad Nisou 1996 63,5 26 - - 26

Starší dorost do 72 kg

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 10 Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995 70,0 5 5 10 15
2. 92 Jiří Babka Extrifit Club 1995 69,6 6 4 14 18
3. 19 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 69,9 8 8 14 22
4. 13 Pavel Vacek PeVan Gym Team Sedlčany 1996 70,8 12 13 26 39
5. 21 Šimon Pešek Března Fitness Club Česká Lípa 1995 72,0 14 12 28 40
6. 48 Jakub Prachař Extrifit Club 1997 71,1 18 16 30 46
7. 23 Vladimír Nedvěd SKK Hrádek nad Nisou 1997 68,5 20 - - 20
8. 64 Michal Slezák Extreme Fitness Kroměříž 1995 71,6 22 - - 22
9. 52 Miloš Hrabar SKK Hrádek nad Nisou 1996 66,4 27 - - 27
10. 65 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 69,8 30 - - 30
11. 87 Petr Kašpar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1995 68,0 33 - - 33

Starší dorost nad 72 kg

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 78 Jakub Prchal Fitness Centrum Jalex 1995 80,8 3 3 6 9
2. 62 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 81,8 7 7 14 21
3. 40 Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995 80,4 8 8 16 24
4. 28 Jan Malina Fitness club TJ Agro Kolín 1995 76,5 12 12 24 36
5. 33 Radek Kuric Kovona Karviná 1995 92,8 16 15 30 45
6. 55 Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995 80,5 17 18 36 54

 


 

Bodyfitness juniorky

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 51 Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993 3 3 3 9
2. 39 Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994 6 6 6 18
3. 71 Martina Hrubá Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991 9 10 10 29
4. 77 Heidi Witzová Fitness Factory Jihlava 1994 13 12 12 37
5. 96 Petra Jírovcová Extrifit Club 1991 17 14 14 45
6. 73 Petra Linková SC Kaze 1990 18 19 17 54
7. 9 Tereza Šotterová SKK Hrádek nad Nisou 1991 20 20 - 40
8. 94 Michaela Koppová PZ Gym Praha 1990 22 22 - 44
9. 32 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996 27 27 - 54
10. 15 Elisabeta Máchová Bodyland Fitness Ostrava 1995 30 30 - 60

 


 

Bikiny fitness

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 14 Petra Šenkeříková Best Fitness Žďár nad Sázavou 1990 3 4 7
2. 50 Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991 6 5 11
3. 81 Petra Křepinská Fitness Factory Jihlava 1990 9 9 18
4. 41 Nikola Jánská SK PEPA centrum Opava 1992 12 12 24
5. 83 Denisa Srbková Března Fitness Club Česká Lípa 1996 15 15 30

 


 

Klasická kulturistika juniorů

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Tomáš Štěpánek Hammer Strength Fitness 1990 183,0 78,9 6 3 10 13
2. 6 Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991 177,0 76,8 3 6 8 14
3. 40 Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995 183,0 80,4 9 9 18 27
4. 16 Jan Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1991 189,0 86,7 12 12 24 36
5. 55 Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995 186,0 80,5 15 15 30 45

 


 

Kulturistika juniorů do 70 kg

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 56 Jindřich Musil Fitpeople Jihlava 1991 70,0 5 5 10 15
2. 22 Martin Rašner Slovan Moravská Třebová 1990 68,4 5 5 10 15
3. 58 Václav Lapčík T-GYM Uherské Hradiště 1990 66,1 9 9 18 27
4. 10 Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995 70,0 12 15 24 39
5. 19 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 69,9 10 11 28 39
6. 36 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 70,0 16 15 28 43
7. 42 Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992 69,0 23 - - 23
8. 31 Martin Juřík SK Přerov 1991 68,0 24 - - 24
9. 92 Jiří Babka Extrifit Club 1995 69,6 24 - - 24
10. 82 Michal Kosňovský Bodyland Fitness Ostrava 1991 66,7 28 - - 28
11. 66 Vojtěch Galocz Fitnesscentrum Šembi Orlová 1993 65,3 33 - - 33

 


 

Kulturistika juniorů do 77 kg

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 20 Dominik Fujtík Extrifit Club 1991 76,8 3 6 6 12
2. 97 Jiří Kováč Meteor Fitness Třemošná 1990 71,9 7 8 14 22
3. 63 David Příkop Extrifit Club 1992 71,6 8 7 16 23
4. 43 Jan Novobilský Fitcentrum Assen Ostrava 1991 74,4 11 9 24 33
5. 89 Jan Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 77,0 15 15 30 45

 


 

Kulturistika juniorů nad 77 kg

Fotogalerie semifinále a finále

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 5 Jan Turek Caesar Fitness Nový Jičín 1990 88,3 3 3 6 9
2. 44 Vojtěch Bartoň SC Kaze 1990 90,5 8 7 12 19
3. 60 Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993 68,3 11 10 20 30
4. 98 Tomáš Exner SK Quatro Fitness Ostrava 1991 95,7 9 11 24 35
5. 80 Jiří Procházka Best Fitness Žďár nad Sázavou 1992 91,1 14 14 28 42
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk