MČR dorostu a juniorů 2013 - pozvánka

MČR dorostu a juniorů 2013 - pozvánka

Přijďte se podívat, fandit. V Ostravě se tuto sobotu 25. května 2013, v Rock & Roll GARAGE clubu Marcela Woodmana, utkají nejlepší KULTURISTI, BIKINY, BODYFITNESSKY v kategorii dorostenců a juniorů o tituly mistra ČR pro rok 2013.

Soutěže | 20.05.2013 | Michal Rudzinskyj

Zajímavý doprovodný program: soutěž o ceny, slosování lístků, moderátor Jan Kubík - profi IFBB kulturista z Ostravy, zpestřením bude rovněž vystoupení imitátora a baviče Petra Stebnického, pravděpodobně uvidíte další vystoupení, jak exhibiční, tak sportovní výkon - vzpírání.

Po celou dobu programu ochutnávka proteinů FA, jak již tradičně bude stánek s produktyInsportline, E-fit.cz, přijede i Vlado ŠTOCK ze Slovenska se svým termolisem a oblečením :-). V místě je vše potřebné - restaurace, dětský koutek, dostatek parkovacího místa zdarma.

Začínáme v 11.00 hodin semifinálovými boji, které skončí cca 14,00 hod. Hodinu na to, bude začínat finále, ve kterém se postupně utkají mladší dorostenci, starší dorostenci, junioři. Samozřejmě v jednotlivých věkových kategoriích se můžete těšit na děvčata (bodyfitness, bikiny).

Vstupné celodenní Kč 150,-.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk