Startovní listiny na MČ a MM dorostu a juniorů 2013

Startovní listiny na MČ a MM dorostu a juniorů 2013

Podívejte se na startovní listiny závodníků, kteří budou soutěžit tento víkend na Mistrovství Moravy a Slezska a na Mistrovství Čech dorostu a juniorů

Soutěže | 17.05.2013 | Michal Rudzinskyj

Sobota 18.05.2013 - Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů (Frenštát pod Radhoštěm)

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

  • Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
  • Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
  • Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
  • Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
  • David Vertich (TJ Olympia Zlín)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

  • Jiří Babka (Extrifit Club)
  • Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
  • Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
  • Rostislav Lipus (Queen Club Třinec)
  • Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko
  • Jakub Prachař (Extrifit Club)
  • Michal Slezák (Extreme Fitness Kroměříž)
  • Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

  • Lukáš Chlapek (FC KARO Slavia Havířov)
  • Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
  • Radek Kuric (Kovona Karviná)
  • Jakub Prchal (Fitness Centrum Jalex)
  • Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)

Juniorky - bodyfitness

  • Nikola Bezchlebová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • Martina Hrubá (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
  • Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)
  • Petra Linková (SC Kaze)
  • Elisabeta Máchová (Bodyland Fitness Ostrava)
  • Heidi Witzová (Fitness Factory Jihlava)

Juniorky - bikiny fitness

  • Kateřina Dubová (Fitness Factory Jihlava)
  • Nikola Jánská (SK PEPA centrum Opava)
  • Petra Křepinská (Fitness Factory Jihlava)
  • Petra Šenkeříková (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Junioři - kulturistika do 70 kg

  • Jiří Babka (Extrifit Club)
  • Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
  • Vojtěch Galocz (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Martin Guth (Fitness Factory Jihlava)
  • Michal Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
  • Martin Juřík (SK Přerov)
  • Michal Kosňovský (Bodyland Fitness Ostrava)
  • Václav Lapčík (TyTi sportstudio Uherské Hradiště)
  • David Lefnar (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
  • Nikola Raida (SK PEPA centrum Opava)
  • Martin Rašner (Slovan Moravská Třebová)
  • Kamil Ševčík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Junioři - kulturistika do 77 kg

  • Dominik Fujtík (Extrifit Club)
  • Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
  • Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
  • Matěj Lebeda (Bavaria Fitness Opava)
  • Martin Machálek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Jindřich Musil (Fitpeople Jihlava)
  • Jan Novobilský (Fitcentrum Assen Ostrava)
  • Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

  • Martin Hybášek (SC Kaze)
  • Vojtěch Bartoň (SC Kaze)
  • Tomáš Exner (SK Quatro Fitness Ostrava)
  • Jonáš Lučný (Bavaria Fitness Opava)
  • Jan Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
  • Jiří Procházka (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • Leoš Skoupý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Petr Širc (InCore Fitness Brno)
  • Jan Turek (Caesar Fitness Nový Jičín)

Junioři - klasická kulturistika

  • Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
  • Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
  • Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
  • Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
  • Miroslav Kosík (Fitpeople Jihlava)
  • Filip Orel (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
  • Jakub Prchal (Fitness Centrum Jalex)
  • Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)
  • Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
  • Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)
  • Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
  • Aleš Urbášek (Klub rekreačního sportu Uničov)

Neděle 19.05.2013 - Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2013 (Rokycany)

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

  • Jan Hulák (Fitness Studio Louny)
  • Petr Lorenc (Fitcentrum Atlantis Ostrov)
  • Filip Prechtl (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

  • Martin Fořt (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Petr Kašpar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
  • Miloš Hrabar (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Martin Kubánek (Fitcentrum Mládek)
  • Jan Lukeš (Extrifit Club)
  • Vladimír Nedvěd (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Pavel Vacek (PeVan Gym Team Sedlčany)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

  • Adam Beck (Meteor Fitness Třemošná)
  • Aleš Chytil (Extrifit Club)
  • Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
  • David Krejča (Fit klub Ludvík)
  • Jan Malina (Fitness club TJ Agro Kolín)
  • Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
  • Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)
  • Eduard Urbánek (Fitness Sport Club Kadaň)

Juniorky - bodyfitness

  • Petra Jírovcová (Extrifit Club)
  • Michaela Koppová (PZ Gym)
  • Tereza Šotterová (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)

Juniorky - bikiny fitness

  • Denisa Srbková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Junioři - kulturistika do 70 kg

  • Ondřej Bučko (Března Fitness Club Česká Lípa)
  • Lukáš Kurucz (Fitness Ronnie.cz Praha)
  • Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Junioři - kulturistika do 77 kg

  • Miroslav Fojtů (MD Fitness Lanškroun)
  • Antonín Hodan (Fitness R. A. P. Factory Praha)
  • Jiří Kováč (Meteor Fitness Třemošná)
  • Marek Kulhánek (Března Fitness Club Česká Lípa)
  • David Příkop (Extrifit Club)
  • Václav Vaneš (Meteor Fitness Třemošná)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

  • Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
  • David Červenka (Extrifit Club)
  • Jan Doležálek (Fitness studio TP)
  • Tomáš Hlavík (Fitness R. A. P. Factory Praha)
  • Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
  • Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
  • Tomáš Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
  • Jakub Šedivý (PZ Gym Praha)
  • Lukáš Vodička (Fitness Atlas Zbraslav)

Junioři - klasická kulturistika

  • David Koštiál (Extrifit Club)
  • David Kozák (Posilovna SA Jičín)
  • Fiala Sebastián (Extrifit Club)
  • Daniel Sýkora (Března Fitness Club Česká Lípa)
  • Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)
  • Tomáš Štěpánek (Hammer Strength Fitness)
  • Jan Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)
 
 
 

Související články

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2013 - pozvánka
MČ dorostu a juniorů 2013 - pozvánka
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk