MČR mužů, žen, párů a masters 2013 - výsledky

MČR mužů, žen, párů a masters 2013 - výsledky

V sobotu 27.04.2013 se v Praze v Aréně Sparta uskutečnilo MČR mužů, žen, párů a masters.

Soutěže | 29.04.2013 | Michal Rudzinskyj

Soutěž, jak uvedl Svaz kulturistiky a fitness ČR, navštívilo celkem 722 lidí. 106 závodníků tak mělo bouřlivou podporu, které není nikdy dost. Absolutní vítězkou v bodyfitness žen se stala Patra Urbánková. Další držitelkou titulu mistryně ČR je Maria Pomerantseva z kagegorie bikiny ženy. Kategorii masters mužů absolutně ovládnul Jiří Schafer. A absolutním vítězem v kulturistice mužů se stal František Huf.


Bodyfitness do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 123 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 159,0 3 3 3 9
2. 89 Markéta Seifertová Family Fitness Olgy Šípkové 1981 155,0 8 7 6 21
3. 103 Martina Hrubá Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991 160,0 7 8 8 23
4. 118 Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993 157,0 14 13 12 39
5. 33 Renata Křemenáková Meteor Fitness Třemošná 1976 158,0 14 13 14 41
6. 133 Michaela Kopperová Best Fitness Žďár nad Sázavou 1984 155,0 16 17 18 51



Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 47 Petra Urbánková InCore Fitness Brno 1982 162,0 3 3 3 9
2. 83 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 163,0 8 7 6 21
3. 135 Irena Wildmannová Akademie Ronnie.cz 1977 164,0 7 8 9 24
4. 23 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979 163,0 13 12 13 38
5. 146 Simona Mročková SK Quatro Fitness Ostrava 1981 163,0 13 15 15 43
6. 125 Luďka Burdová Delta Fitness Praha 1988 164,0 20 18 18 56
7. 164 Žaneta Jursová Fitpeople Jihlava 1983 162,0 20 19 - 39
8. 130 Lucie Kačírková T&M Olympia Fitness Praha 1981 163,0 22 23 - 45
9. 65 Veronika Anna Tomanová SIWI Fitness Brno 1988 162,0 27 27 - 54



Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 87 Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1985 171,0 6 7 5 18
2. 79 Denisa Šťastná Fitpeople Jihlava 1987 166,0 6 6 7 19
3. 13 Jana Hartmanová Meteor Fitness Třemošná 1983 168,0 9 8 7 24
4. 35 Veronika Žižková T&M Olympia Fitness Praha 1982 169,0 18 14 12 44
5. 4 Monika Musilová TJ Tesla Brno 1983 171,0 17 18 15 50
6. 56 Gabriela Gabrielová Sportcentrum Cheb 1975 169,0 15 18 18 51
7. 62 Lucie Koumarová Fitness Factory Jihlava 1976 167,0 20 21 - 41
8. 96 Dita Šmídová Fitness Factory Jihlava 1969 173,0 21 20 - 41
9. 81 Jitka Čtvrtečková Sport centrum Topas Neratovice 1978 173,0 27 27 - 54
10. 137 Ria Hrušovská PeVan Gym Team Sedlčany 1982 174,5 30 30 - 60



Bodyfitness masters ženy

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 83 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 163,0 3 3 3 9
2. 135 Irena Wildmannová Akademie Ronnie.cz 1977 164,0 6 6 6 18
3. 56 Gabriela Gabrielová Sportcentrum Cheb 1975 169,0 9 9 9 27
4. 62 Lucie Koumarová Fitness Factory Jihlava 1976 167,0 12 12 12 36
5. 96 Dita Šmídová Fitness Factory Jihlava 1969 173,0 15 16 15 46
6. 81 Jitka Čtvrtečková Sport centrum Topas Neratovice 1978 173,0 18 16 18 52
7. 124 Jaroslava Brzáková Cardiofitness II. Praha 1971 164,0 21 21 - 42



Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 47 Petra Urbánková InCore Fitness Brno 1982 162,0



Bikiny ženy do 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 111 Maria Pomerantseva Extreme Fitness Kroměříž 1992 167,0 3 3 6
2. 53 Julie Wohaková HIT Fitness Flora Praha 1980 164,5 6 6 12
3. 59 Valerie Peršina Hammer Strength Fitness Praha 1985 168,0 9 9 18
4. 11 Eva Nutilová Profi Gym Středokluky 1975 166,0 12 11 23
5. 32 Veronika Lasíková SSK PEPA centrum Opava 1982 165,0 15 15 30
6. 73 Miroslava Mikanová BBC Praha 1979 164,0 19 18 37
7. 57 Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991 167,0 20 - 20
8. 114 Monika Kubová Extrifit Club 1988 165,0 24 - 24
9. 175 Michaela Mrázková M-klub Roudnice nad Labem 1994 162,5 27 - 27



Bikiny ženy nad 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 121 Veronika Szalayová T&M Olympia Fitness Praha 1984 168,5 5 5 10
2. 72 Jana Slívová Bodyland Fitness Ostrava 1976 171,0 7 6 13
3. 101 Marie Mikšová Extreme Fitness Kroměříž 1981 174,0 8 9 17
4. 148 Daniela Bečková Atomy Sport-club Kroměříž 1988 172,0 11 12 23
5. 55 Dana Dvořáková Fitness Factory Jihlava 1987 172,0 18 16 34
6. 126 Jaroslava Julínková Spinning & Fitness Brno 1986 169,0 17 17 34
7. 71 Monika Mlejnková Extrifit Club 1987 175,0 19 - 19



Bikiny ženy absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 111 Maria Pomerantseva Extreme Fitness Kroměříž 1992 167,0



Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 1 Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K Červ. Kostelec 1975 180,0 83,1 3 3 6 9
2. 76 Tomáš Dubaj Klub kulturistiky Ostrava 1985 177,5 83,5 6 7 12 19
3. 128 Michal Křivánek Akademie Ronnie.cz 1978 179,5 84,0 12 8 24 32
4. 2 David Bednář Remi Sport Prostějov 1976 176,5 80,7 15 11 22 33
5. 117 Martin Mífek Fitness Bobo Hodonice 1983 175,0 76,0 11 16 28 44
6. 70 Marcel Nosek Best Fitness Žďár nad Sázavou 1977 175,0 78,2 18 17 36 53
7. 99 Pavol Csorba Sportcentrum Cheb 1979 179,0 75,2 22 - - 22
8. 90 Pavel Svinka Muscle Factory Březnice 1988 178,0 82,7 23 - - 23



Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 150 Petr Zárybnický Fitcentrum Assen Ostrava 1983 186,5 90,3 3 3 6 9
2. 21 Radek Maršálek Fitnesscentrum Dobříš 1974 183,0 84,0 6 7 12 19
3. 66 Petr Richtár Golem´s Gym Kutná Hora 1984 195,0 103,3 9 8 18 26
4. 17 Jiří Heřman Fitnesscentrum Pouzar Č. Bud. 1978 191,0 87,1 12 12 24 36
5. 18 David Žilík Extrifit Club 1981 185,0 90,7 15 15 30 45



Kulturistika ženy

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 44 Blanka Lovasová Profi Studio Jablonický Olomouc 1976 61,7 3 7 6 13
2. 163 Romana Renzová Kovona Karviná 1977 61,5 6 4 12 16
3. 135 Irena Wildmannová Akademie Ronnie.cz 1977 55,8 9 8 18 26
4. 50 Kateřina Sovová Gym Blue Sun Brno 1971 50,2 12 11 24 35



Kulturistika smíšené páry

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 10 Petra Urbánková
Miroslav Hanák
InCore Fitness Brno
MD-Posilovna Brno
1892
1979

78,4
3 7 6 13
2. 100 Blanka Lovasová
Vít Kotas
Profi Studio Jablonický Olomouc 1976
1974
61,7
85,2
6 8 12 20
3. 99 Gabriela Gabrielová
Pavol Csorba
Sportcentrum Cheb 1975
1979
54,9
75,2
9 4 18 22
4. 88 Kateřina Sovová
David Fremml
Gym Blue Sun Brno 1971
1979
50,2
57,7
12 11 24 35



Kulturistika masters muži 40-50 let do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 93 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 71,1 3 3 6 9
2. 97 Luboš Tengler Fitness Hard Core Praha 1972 78,6 7 6 14 20
3. 67 Zbyněk Bulava Bodyland Fitness Ostrava 1967 75,3 8 9 16 27
4. 85 Josef Balažík Fitnes Centrum Jalex Krnov 1972 68,4 12 12 24 36



Kulturistika masters muži 40-50 let nad 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 77 Jiří Schäfer Fitness Star Praha 1971 86,1 3 3 6 9
2. 22 Pavel Škoda Fitcentrum Dragon Ostrava 1973 89,7 6 6 12 18
3. 9 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 83,6 9 9 18 27
4. 14 Vladimír Holub Fitness club Jařest 1964 87,3 12 12 24 36



Kulturistika masters muži do 60 let

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 92 Josef Hrubý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1962 72,7 3 3 6 9
2. 43 Slavomír Titěra Fit Club Wendy Liběchov 1960 74,0 6 6 12 18
3. 80 Milan Vanďurka Fit - K.O. Staré Město 1957 91,2 9 9 18 27



Kulturistika masters muži nad 60 let

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 69 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 78,8 3 3 6 9
2. 39 Vladimír Dostál Března Fitness Club Česká Lípa 1946 84,2 6 6 16 22
3. 132 Jaroslav Kokeš Fitness Sport Club Kadaň 1949 72,7 11 12 18 30
4. 75 Jiří Faflík Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1948 82,5 10 10 24 34
5. 158 Čestmír Foukal TJ Sokol Lanžhot 1952 75,5 12 15 26 41



Kulturistika masters muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 77 Jiří Schäfer Fitness Star Praha 1971 86,1



Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 119 Filip Schuster Remi Sport Prostějov 1982 62,6 3 3 6 9
2. 9 Petr Svačina Fitcentrum Mládek Praha 1986 66,9 6 8 12 20
3. 88 David Fremml Gym Blue Sun Brno 1979 57,7 9 9 18 27
4. 40 Martin Loubal Remi Sport Prostějov 1984 57,8 17 12 28 40
5. 7 Jan Bílý SKK Hrádek nad Nisou 1974 63,4 13 15 26 41
6. 28 Rostislav Švan Fitnesstudio Jumi Bolatice 1984 63,2 16 18 34 52



Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 145 Michal Šáda T&M Olympia Fitness Praha 1985 74,7 5 3 14 17
2. 95 Jakub Vrábel SK PEPA Centrum Opava 1975 70,4 8 7 16 23
3. 86 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 72,8 9 8 16 24
4. 19 Miroslav Maťátko Tom „S“ Gym Děčín 1987 72,3 9 11 16 27
5. 93 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 71,1 15 15 30 45
6. 92 Josef Hrubý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1962 72,7 18 18 36 54
7. 15 Luboš Chmelenský Fitness Hard Core Praha 1988 72,7 21 - - -
8. 5 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 72,5 24 - - -
9. 3 Petr Fric SKP Hvězda Karlovy Vary 1979 73,4 27 - - -



Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 167 František Huf Wellness 2000 Vyškov 1981 80,0 3 3 6 9
2. 10 Miroslav Hanák MD-Posilovna Brno 1979 78,4 6 6 12 18
3. 177 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 82,0 11 12 18 30
4. 29 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1987 82,1 15 16 28 44
5. 61 Aleš Zelinka Fit klub Ludvík Praha 1985 78,9 16 14 30 44
6. 24 David Plachý Fitness při CVČ Most 1974 77,8 14 13 32 45
7. 97 Luboš Tengler Fitness Hard Core Praha 1972 78,6 21 - - -
8. 69 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 78,8 24 - - -
9. 140 Aleš Mann TJ Sokol Bystřice n. Pern. 1981 81,9 27 - - -



Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 77 Jiří Schäfer Fitness Star Praha 1971 86,1 3 3 6 9
2. 41 Stanislav Balvín Března Fitness Club Česká Lípa 1986 89,3 8 10 12 22
3. 100 Vít Kotas Profi Studio Jablonický Olomouc 1974 85,2 7 6 18 24
4. 113 Petr Širc InCore Fitness Brno 1990 86,1 12 12 24 36
5. 51 Petr Borč Března Fitness Club Česká Lípa 1981 86,1 15 17 30 47
6. 144 Rudolf Pinkas Fitness U Pešků Liberec 1976 85,7 18 16 36 52
7. 14 Vladimír Holub Fitness club Jařest 1964 87,3 21 - - -



Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 52 Radek Neumann T&M Olympia Fitness Praha 1978 95,8 3 3 6 9
2. 106 Lukáš Hnátko Posilovna SA Jičín 1979 96,0 6 6 12 18
3. 110 Jonáš Kollárik TJ TŽ Třinec 1983 109,1 13 12 24 36
4. 102 Petr Baňař M-klub Roudnice nad Labem 1974 98,3 14 11 26 37
5. 48 Jan Kittner Extrifit Club 1989 102,6 14 12 28 40
6. 46 Martin Polák SK Quatro Fitness Ostrava 1983 93,9 13 16 30 46
7. 60 Ladislav Landkamer SC Kaze Telč 1989 97,1 21 - - -



Kulturistika muži absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 167 František Huf Wellness 2000 Vyškov 1981 80,0

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk