MČR mužů, žen, párů a masters 2013 - startovní listiny

MČR mužů, žen, párů a masters 2013 - startovní listiny

Již dnes se v Praze v Aréně Sparta uskuteční Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters

Soutěže | 27.04.2013 | Michal Rudzinskyj

Soutěžní den bude velice nabitý. Již v 9.30 začíná semifinálová čast a ve 14.00 finále. Konec je naplánovaný na 20.30.

Níže najdete seznam přihlášených závodníků a závodnic, které dnes uvidíte stát na pódiu.

Kulturistika muži do 67,5 kg

1. Jan Bílý (SKK Hrádek nad Nisou)
2. David Fremml (Gym Blue Sun Brno)
3. Martin Loubal (Remi Sport Prostějov)
4. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
5. Rostislav Švan (Fitnesstudio Jumi Bolatice)
6. Luboš Toman (City Fitness Centrum Hořice)

Kulturistika muži do 75 kg

1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
2. Petr Fric (SKP Hvězda Karlovy Vary)
3. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
4. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
5. Miroslav Maťátko (Tom „S“ Gym Děčín)
6. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
7. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
8. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek Praha)
9. Michal Šáda (T&M Olympia Fitness Praha)
10. Lukáš Toman (City Fitness Centrum Hořice)
11. Jakub Vrábel (SK PEPA Centrum Opava)

Kulturistika muži do 82,5 kg

1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
2. Miroslav Hanák (MD-Posilovna Brno)
3. František Huf (Wellness 2000 Vyškov)
4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
5. Aleš Mann (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
6. David Plachý (Fitness při CVČ Most)
7. Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)
8. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
9. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík Praha)

Kulturistika muži do 90 kg

1. Stanislav Balvín (Března Fitness Club Česká Lípa)
2. Petr Borč (Března Fitness Club Česká Lípa)
3. Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
4. Vít Kotas (Profi Studio Jablonický Olomouc)
5. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
6. Jiří Schäfer (Fitness Star Praha)
7. Petr Širc (InCore Fitness Brno)
8. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika muži nad 90 kg

1. Petr Baňař (M-klub Roudnice nad Labem)
2. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín)
3. Jan Kittner (Extrifit Club)
4. Jonáš Kollárik (TJ TŽ Třinec)
5. Ladislav Landkamer (SC Kaze Telč)
6. Radek Neumann (T&M Olympia Fitness Praha)
7. Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

1. David Bednář (Remi Sport Prostějov)
2. Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
3. Tomáš Dubaj (Klub kulturistiky Ostrava)
4. Michal Křivánek (Akademie Ronnie.cz)
5. Martin Mífek (Fitness Bobo Hodonice)
6. Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
8. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D+K Červený Kostelec)

Klasická kulturistika nad 180 cm

1. Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar Č. Budějovice)
2. Radek Maršálek (Fitnesscentrum Dobříš)
3. Petr Richtár (Golem´s Gym Kutná Hora)
4. Petr Zárybnický (Fitcentrum Assen Ostrava)
5. David Žilík (Extrifit Club)

Kulturistika ženy

1. Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický Olomouc)
2. Romana Renzová (Kovona Karviná)
3. Kateřina Sovová (Gym Blue Sun Brno)
4. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Bodyfitness ženy do 160 cm

1. Martina Hrubá (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
2. Michaela Kopperová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
3. Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)
4. Renata Křemenáková (Meteor Fitness Třemošná)
5. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové Praha)
6. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

1. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
2. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
3. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
4. Lucie Kačírková (T&M Olympia Fitness Praha)
5. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
6. Simona Mročková (SK Quatro Fitness Ostrava)
7. Veronika Anna Tomanová (SIWI Fitness Brno)
8. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno)
9. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

1. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
2. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
3. Jana Hartmanová (Meteor Fitness Třemošná)
4. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
5. Lucie Koumarová (Fitness Factory Jihlava)
6. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
7. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
8. Dita Šmídová (Fitness Factory Jihlava)
9. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
10. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II. Praha)
Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
3. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
4. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
5. Lucie Koumarová (Fitness Factory Jihlava)
6. Dita Šmídová (Fitness Factory Jihlava)
7. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Kulturistika smíšené páry

1. Gabriela Gabrielová + Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
2. Kateřina Sovová + David Fremml (Gym Blue Sun Brno)
3. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno) + Miroslav Hanák (MD-Posilovna Brno)
4. Blanka Lovasová + Vít Kotas (Profi Studio Jablonický Olomouc)

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - do 80 kg

1. Josef Balažík (Fitnes Centrum Jalex Krnov)
2. Zbyněk Bulava (Bodyland Fitness Ostrava)
3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
4. Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - nad 80 kg

1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
2. Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
3. Jiří Schäfer (Fitness Star Praha)
4. Pavel Škoda (Fitcentrum Dragon Ostrava)

Kulturistika masters muži - 50 - 60 let

1. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
2. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
3. Milan Vanďurka (Fit - K.O. Staré Město)

Kulturistika masters muži - nad 60 let

1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
2. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
3. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
4. Čestmír Foukal (TJ Sokol Lanžhot)
5. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)

Bikiny fitness do 168 cm

1. Monika Kubová (Extrifit Club)
2. Veronika Lasíková (SK PEPA centrum Opava)
3. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
4. Michaela Mrázková (M-klub Roudnice nad Labem)
5. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
6. Valerie Peršina (Hammer Strength Fitness Praha)
7. Maria Pomerantseva (Extreme Fitness Kroměříž)
8. Eva Simkovičová (Fitness Factory Jihlava)
9. Julie Wohaková (HIT Fitness Flora Praha)

Bikiny fitness nad 168 cm

1. Marie Mikšová (Extreme Fitness Kroměříž)
2. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
3. Jana Slívová (Bodyland Fitness Ostrava)
4. Veronika Szalayová (T&M Olympia Fitness Praha)
5. Daniela Bečková (Atomy Sport-club Kroměříž)
6. Dana Dvořáková (Fitness Factory Jihlava)
7. Jaroslava Julínková (Spinning & Fitness Brno)

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk