Jarní mistrovské soutěže klepou na dveře!

Jarní mistrovské soutěže klepou na dveře!

Fanoušci kulturistiky se mohou těšit na start sérií jarních mistrovských soutěží, které budou zahájeny již tento víkend!

Soutěže | 18.04.2013 | Michal Rudzinskyj

Na dvou po sobě jdoucích soutěží uvidíme mužské a ženské kategorie rozhodující o kvalifikaci na Mistrovství České republiky. V sobotu 20.04.2013 zavítá do Nechanic cca 47 závodníků a závodnic, kde se uskuteční Mistrovství Čech mužů a žen. Na programu dne bude k vidění 5 váhových kategorií, dvě kategorie klasické kulturistiky, tři kategorie bodyfitness žen a jedna kategorie bikin. Samotná soutěž začíná v 11:00 v Kulturním domě v Nechanicích u Hradce Králové. Exhibičním vystoupením přislíbil účast vítěz Arnold Classic amatérů Vojtěch Koritenský! Pořadatelem soutěže je Ing. Jan Smejkal. Celodenní vstupné činí 200 Kč

Kompletní propozice najdete ZDE

O den později se ve Zbyšově v Hornickém domě uskuteční Mistovství Moravy a Slezska mužů a žen, kde je přihlášeno něco kolem 60 závodníků a závodnic. Kategorie zůstávají ve stejném složení, a však na místě může dojít například ke sloučení kategorií. Soutěž začíná rovněž v 11:00 a ředitelem soutěže je Irena Pokorná.

Kompletní propozice najdete ZDE

Neváhejte, udělejte si dva hezké výlety a přijeďte podpořit závodníky

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk