Arnold Schwarzenegger – dosáhnout můžete čehokoliv

Arnold Schwarzenegger – dosáhnout můžete čehokoliv

Zajímavosti | 17.10.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: metro.cz


Kniha vzpomínek a filmové projekty rakouského rodáka

Arnolda není nikdy dost. Jeho životní příběh dokázal inspirovat po celém světě tisíce kulturistických fanoušků a obdivovatelů krásných svalnatých postav k pravidelným návštěvám posilovny, ve kterých je i dnes možné stále spatřit černobílé fotografie Arnolda Schwarzeneggera z dob jeho největší slávy. Rodilý Rakušan se ovšem nepyšní pouze tím, že sedmkrát dobyl nejvyšší kulturistický vrchol Mr. Olympia. Následovaly filmové role a také politická kariéra v podobě několikaletého zastávání úřadu kalifornského guvernéra. Po odchodu z politiky se znovu vrátil na plátna kin a nové filmové projekty má stále v zásobě. I přes osobní skandál v podobě rozchodu se svojí manželkou Marií Shriver kvůli nemanželskému dítěti nelze tomuto charismatickému propagátorovi kulturistického životního stylu upřít nadšení a vůli dosáhnout téměř čehokoliv, co si upřímně a vytrvale přejete.

V těchto dnech navíc vychází zcela ojedinělá kniha autentických vzpomínek s originálním názvem Total Recall: My Unbelievably True Life Story. Kniha je dostupná zatím pouze v anglickém jazyce a nezbývá než doufat, že se nakonec dočká i českého překladu a objeví se co nejdříve v našich knihkupectvích.

Více informací o aktuálních a chystaných projektech Arnolda Schwarzeneggera můžete najít v pátečním vydání pražského deníku Metro. Připomenout si můžete rovněž zajímavý videodokument, o kterém jsme na internetových stránkách Světa kulturistiky informovali na konci loňského roku.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk