Česká výprava na Arnold Amateur 2012 sbírá úspěchy!

Česká výprava na Arnold Amateur 2012 sbírá úspěchy!

AKTUALIZOVÁNO! Tento víkend se ve španělském Madridu koná Arnold Classic Amateur, kde naši reprezentanti dosahují výborných kvalit.

Zajímavosti | 13.10.2012 | Michal Rudzinskyj

Foto a zdroj výsledků: eastlabs.biz


13.10.

Před chvilkou mi přišla SMS od Luboše Koumala, že dnes navázal na medailové žně a získal stříbrnou medaili!

 


 

V nedávnem rozhovoru zveřejněném na našich stránkách s Vojtou Koritenským jste se mohli dozvědět, že se Vojtěch po přestupu zpět do IFBB připravuje na podzimní Arnold Amateur. Na otázku, s jakým cílem se na AC připravuje, odpověděl, že tam nechce udělat ostudu. Tu rozhodně neudělal, protože se ukázal v naprosto perfektní formě a získal neuvěřitelné první místo! Další, kdo vybojoval zlato, je medailistka z Mistrovství světa Vladimíra Krásová, závodnice v Bikini žen. Barbora Černárková startující v bodyfitness juniorek si do ČR odváží stříbrnou medaili. Na úspěšnou šňůru ve sbírání medailí se přidala i Kateřina Kyptová, která startovala v kulturistice žen a rovněž získala stříbro.

V dnešních soubojích uvidíme obě kategorie fitness žen, finále fitness mužů, klasickou kulturistiku do 175, do 180 a nad 180 cm. Men´s Physique do 178  a nad 178 cm, všechny kategorie masters mužů, bodyfitness ženy a bodyfitness masters žen.

V neděli přijde na řadu těžká kategorie mužů, tzn. do 100 kg a nad 100 kg a finále fitness žen.

Vladimíra Krásová - 1. místo
Vojtěch Koritenský - 1. místo
Kateřina Kyptová - 2. místo
Barbora Černáková - 2. místo
Luboš Koumal - 2. místo

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk