Generation Iron – dokument s TOP atlety v boji o Titul Mr. Olympia 2012

Generation Iron – dokument s TOP atlety v boji o Titul Mr. Olympia 2012

Zajímavosti | 07.08.2012 | Michal Rudzinskyj

Použité stránky: npcnewsonline.com
Připravil: Karel Šedivý


Spisovatel a režisér Vlad Yudin a produkční partner Edwin Mejia z Vladar Company spojili svoje síly společně s American Media Inc. a začali pracovat na přípravách natáčené dokumentu pojmenovaného jako Generation Iron. Nosným motivem tohoto filmu bude letošní soutěž Mr. Olympia 2012 a kamera bude sledovat přípravu několika špičkových atletů, kteří budou bojovat o nejvyšší Titul, tedy o sošku Sandowa.

Záměrem filmu bude nekompromisně přiblížit nepochopený svět bodybuildingu a ukázat přípravu na soutěž a závěrečný souboj několika hlavních aktérů, mezi kterými by měl být Jay Cutler, Phil Heath, Kai Greene, Branch Warren či Dennis Wolf. Kamera bude kromě jiného snímat například ve čtvrti Brooklyn v New Yorku či se zaměří na známou posilovnu Gold’s Gym ve Venice v Kalifornii. První klapka již měla padnout v polovině července a již nyní lze očekávat, že o tento dokument bude mezi fanoušky kulturistiky velký zájem.

Vlad Yudin říká: „Od sedmdesátých let se už změnilo hodně věcí a po snímku Pumping Iron nebyl natočen žádný film, který by se věnoval důkladnému a otevřenému pohledu na kulturistiku. Cílem je ukázat nejen vyčerpávající tréninky, ale i osobní obětování a obrovskou osobnost, kterou tito sportovci mají. Podobně jako sport sám, i oni zůstávají často nepochopeni a já tak věřím, že jim poskytnu prostor k prezentaci sebe samých.“


REKLAMA

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk