Kupte si zájezd na Master Olympia 2012

Kupte si zájezd na Master Olympia 2012

V tuto chvíli si můžete objednat zájezd na Master Olympii, která se koná v Miami.

Zajímavosti | 24.07.2012 | Michal Rudzinskyj

Před nedávnem médii prolétla smutná zpráva, že se nakonec jedna z nejprestižnějších profesionálních soutěží Master Olympia nebude konat v Praze. I přes to, že lístky byly již 1.6.2012  v prodeji, kvůli rekonstrukci TipSport Arény a krátkého času na poskytnutí vysoké kvality soutěže, byla promotérka Jaroslava Lorie Schneider, nucena o přesunutí celé akce do domácího prostředí, tedy na Floridu do Miami. Mnoho natěšených fanoušků tak přišlo o možnost spatřit na živo po 14 letech nejlepší profesionální závodníky a legendy tohoto sportu pod jednou střechou, navíc v ČR.

Pokud chcete vidět velkolepou show na vlastní oči, máte v tuto chvíli možnost si objednat zájezd do Miami (USA), kde se Master Olympia 7. a 8. prosince uskuteční. Vzhledem k tomu, že se jedná o nezapomenutelný zážitek v překrásném prostředí, cena (30 000 Kč) je velice příznivá.

Co všechno je v ceně zahrnuto?

  • letenka z Prahy do Miami a zpět
  • ubytování v luxusním hotelu Intercontintental Miami se závodníky od 6. do 9. prosince 2012
  • VIP vstupenka, která zahrnuje: vstup na semifinále a finále všech kategorií v předních řadách, seminář s hvězdami a legendami kulturistiky, vstup na soutěž v powerliftingu, Sport & Fitness Expo a závěrečný banket se závodníky!!!

Svoje přihlášky posílejte nejpozději do 17. září 2012 na zajezd@svetkulturistiky.cz. Do 22. října 2012 vám bude mezinárodní přepravní službou FedEx dodána letenka, rezervace hotelu a VIP vstupenky.

Poznámka: v přihlášce nezapomeňte napsat:

  1. Jméno a příjmení
  2. Datum narození
  3. Doručovací adresa
  4. Tel. číslo
  5. E-mailová adresa

PŘÍJEM PŘIHÁŠEK: zajezd@svetkulturistiky.cz


Hotel Intercontinental Miami


Místo konání - The Fillmore Miami Beach


Místo konání - The Fillmore Miami Beach


REKLAMA

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk