10 šťastlivců poletí na Master Olympia do Miami!!!

10 šťastlivců poletí na Master Olympia do Miami!!!

PRAVIDLA LOSOVÁNÍ!!! 5 vylosovaných párů poletí na Master Olympia do Miami!!!

Zajímavosti | 18.06.2012 | Michal Rudzinskyj

Před nedávnem médii prolétla smutná zpráva, že se nakonec jedna z nejprestižnějších profesionálních soutěží Master Olympia nebude konat v Praze. I přes to, že lístky byly již 1.6.2012  v prodeji, kvůli rekonstrukci TipSport Arény a krátkého času na poskytnutí vysoké kvality soutěže, byla promotérka Jaroslava Lorie Schneider, nucena o přesunutí celé akce do domácího prostředí, tedy na Floridu do Miami. Mnoho natěšených fanoušků tak přišlo o možnost spatřit na živo po 14 letech nejlepší profesionální závodníky a legendy tohoto sportu pod jednou střechou, navíc v ČR.

Je to veliká škoda, ale 10 šťastlivcům se naskytla příležitost vidět Master Olympii přímo v místě konání. „Zavázala jsem se, že show bude v Praze, bohužel to okolnosti nedovolily, a tak jsem se rozhodla, že 5 párům uhradím cestu do Miami, ubytování (cca 4-5 nocí) a VIP lístky. Berte to jako satisfakci za vzniklé a nečekané komplikace,“ dodala promotérka soutěže a majitelka firmy Jarka´s gym.

Ptáte se, kdo tedy tu šanci na odlet dostane?

Dne 30.08.2012 proběhne náhodné vylosování lidí, kteří:

1. mají vytvořenou registraci na www.svetkulturistiky.cz
2. jsou předplatiteli časopisu Svět kulturistiky
3. jsou fanoušky našich stránek na FACEBOOKU
4. si v našem obchodě do 25.08.2012 zakoupí zboží v hodnotě vyšší než 5 000 Kč. Tomuto bodu by se měla věnovat větší pozornost, protože z této samostatné sekce bude vylosovaný jeden člověk a jelikož se nepočítá s několikatisícovým počtem, šance na výhru je vysoká. Celková částka může být rozdělena do více objednávek.

Do té doby, pokud ještě nejste zaregistrovaní na

www.svetkulturisitky.cz, nemáte předplatné časopisu Svět kulturistiky, nejste fanouškem našich stránek na Facebooku, nebo jste si neobjednali, máte možnost tak učinit a zvýšit tím svou naději na nevšední příležitost.

Vyhlašovatel soutěže JARKA´S GYM, jmenovitě Jarka Lorie Schneider, bytem Miami, USA, k tomu uvádí: „Vylosováno bude celkem 5 lidí, kteří si na svou cestu do USA mohou k sobě vzít jednoho člověka (partnera, partnerku, manžela, manželku, kamaráda, kamarádku atd.). Záleží na vás s kým chcete strávit nezapomenutelné dny v Miami.“

Těmto 10 lidem uhradí firma JARKA´S GYM, Miami USA cestu, ubytování a VIP vstupenky na Masters Olympii 2012.


Komu dalšímu bude hrazena cesta, ubytování a VIP lístky?

Vzpomínáte na Borise Oravu, letošního absolutního mistra České republiky v kulturistice mužů? Tomu byly prostřednictvím časopisu Svět kulturistiky předány 2 VIP vstupenky na Master Olympia zde v Praze. Boris a jeho manželka o tuto jedinečnou příležitost rozhodně nepřijdou a poletí do Miami!

Součástí Master Olympia měla být soutěž v powerliftingu, na kterou se hlásilo nespočet závodníků, nejen z České asociace silové trojboje, ale také závodníků z celé Evropy. 10 vybraných závodníků poletí do Miami, aby svoje síly poměřili s americkými borci.

Z pověření vyhlašovatele soutěže JARKA´S GYM, USA, zveřejníme ve čtvrtek dne 30.08.2012 jména šťastných výherců, kteří dostanou příležitost osobně se podívat na významnou soutěž IFBB, jakou bezesporu je Master Olympia 2012 v Miami.


PRAVIDLA A PRŮBĚH SLOSOVÁNÍ

  1. Z pověření vyhlašovatele soutěže JARKA´S GYM, USA, paní Jarky Lorie Schneider, USA, provede redakce časopisu Svět kulturistiky losování ze všech registrovaných čtenářů na www.svetkulturistiky.cz ke dni 29.8.2012 (čas 24.00 hodin), předplatitelů časopisu Svět kulturistiky pro rok 2012 ke dni 29.8.2012 (čas 24.00 hodin) a fanoušků na Facebooku ke dni 29.8.2012 (čas 24.00 hodin) dohromady. Vybrána budou 4 jména.
  2. Jedno jméno bude vylosováno také ze samostatné sekce objednávek www.svetkulturistiky.cz. Do slosování se dostane každý, kdo v době od 13.6.2012 do 25.8.2012 objedná a odebere zboží v hodnotě 5000 Kč a více.  
  3. Pro případ, že si výherce svoji výhru nevybere a nebo ji odmítne, vylosujeme zároveň i 4 náhradníky z www.svetkulturistiky.cz, předplatitelé časopisu Svět kulturistiky a fanoušků na Facebooku a dva náhradníky ze samostatné sekce objednávek www.svetkulturistiky.cz.
  4. Losování proběhne ve čtvrtek 30.08.2012 v 10:00. 
  5. Výherce bude ihned kontaktován na jeho známé telefonní číslo, nebo bude písemně vyrozuměn na známou mailovou adresu a také prostřednictvím zpráv na Facebooku.  
  6. Pokud výherce nepotvrdí příjem výhry e-mailem na adresu rudzinskyjm@svetkulturistiky.cz a nebo telefonicky na mobil 775 286 859 do 31.8.2012 10.00 hodin, má se za to, že výhru nepřijímá a ihned na jeho místo bude vybrán náhradník. Povinností výherce je také v rámci potvrzující informace o přijetí výhry sdělit do 31.8.2012 do 10.00 hodin: jméno a příjmení svoje a další osoby, která s ním pocestuje, adresu místa bydliště výherce a spolucestujícího, číslo pasu výherce a spolucestujícího, datum narození výherce a spolucestujícího, mailovou adresu výherce a spolucestujícího. Každý výherce svým odeslaným mailem zároveň potvrzuje, že souhlasí se zpracováním uvedených osobních údajů pro účely cesty na Master Olympia 2012 na dobu neurčitou v souladu s platným zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně vydavatelství časopisu Svět kulturistiky a vyhlašovateli soutěže firmě JARKA´S GYM, USA, zastoupené Jarkou Lorie Schneider. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán.
  7. Vlastní průběh losování bude proveden tak, že do jednoho losovacího bubnu budou vložena všechna jména (vytištěná na losovacím lístku) registrovaných čtenářů na  www.svetkulturistiky.cz ke dni 29.8.2012 (čas 24.00 hodin), předplatitelů časopisu Svět kulturistiky pro rok 2012 ke dni 29.8.2012 (čas 24.00 hodin) a fanoušků na Facebooku ke dni 29.8.2012 (čas 24.00 hodin) dohromady. Po zamíchání budou jednotlivě vytažena jména 4 výherců, po krátké minutové přestávce a opětovném zamíchání lístků v bubnu budou jednotlivě vytažena jména 4 výherců-náhradníků a budou označena jako náhradníci v pořadí, v jakém budou tažena. Do druhého losovacího bubnu budou vložena jména (vytištěná na losovacím lístku) ze samostatné sekce objednávek (viz. bod 2). Po zamíchání bude vytaženo jméno jednoho výherce, po krátké minutové přestávce a opětovném zamíchání lístků v bubnu budou vytažena jednotlivě jména dvou výherců-náhradníků a budou označena jako náhradníci v pořadí v jakém budou tažena.
  8. Vyhlašovatelem soutěže je firma JARKA´S GYM, zastoupená paní Jarkou Lorie Schneider, bytem Miami, USA – mailová adresa  jarkasgym@gmail.com. a pouze v její kompetenci je plnění jednotlivým výhercům, tj. cesta do Miami, ubytování a VIP vstupenky na Masters Olympia 2012. Vyhlašovatel firmy JARKA´S GYM, USA, losováním pověřil redakci časopisu Svět kulturistiky. Vyhlašovatel soutěže firma JARKA´S GYM, USA, si vyhrazuje právo změnit pravidla a výhry, či je upravit a nebo bez náhrady zrušit. Výhra není nároková a právně vymahatelná.

Pozn: Vzhledem k termínům losování a termínu odjezdu výherců na Master Olympia 2012 doporučujeme získat informace na příslušných orgánech ve věci vystavení biometrických pasů a zjištění informací ohledně vystavení víza (nebo bezvízového styku ESTA). Zabezpečení těchto potřebných dokladů pro výjezd do USA je plně v kompetenci každého výherce a vyhlašovatel soutěže firma JARKA´S GYM nenese žádnou právní zodpovědnost za jejich včasné vyřízení.

 
 
 

Související články

Master Olympia 2012 se v ČR konat nebude!
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk