Staňte se vystavovatelem na Master Olympia 2012

Staňte se vystavovatelem na Master Olympia 2012

Zajímavosti | 13.05.2012 | Michal Rudzinskyj

V tuto chvíli máte jedinečnou možnost prezentovat vaši firmu, značku, služby na sportovním veletrhu na jedinečné soutěži Master Olympia!

Včera jsme jako jediné médium zveřejnili videorozhovor s promotérkou Master Olympia Jarkou Lorie Schneider, která byla pověřená Robinem Changem, vicepresidentem PRO LEAGUE A AMI-WEIDER PUBLISHING, kteří se stali vlastníky jména JOE WEIDER MR. OLYMPIA, aby uspořádala tuto soutěž v roce 2012. Jarka volila Českou republiku

Tato jedinečná příležitost vidět naživo tolik hvězd profesionálních kulturistů se fanouškům tohoto sportu naskytne již 7. a 8. prosince 2012 v Praze. Protože ne každý Evropan může na profesionální soutěž tak zvučného názvu, jakým Olympia je, odletět do USA, je to obrovská a jedinečná příležitost k tomu, být u toho a být pohlcen legendami a současnými hvězdami profi kulturistiky.

Česká asociace silového trojboje se stala partnerem Master Olympia, a tak se můžete těšit na závody družstev z ČR, Anglie aj. nabité špičkou tohoto sportu zaručující nadlidské silové výkony. Také uvidíte několik zápasů v profi boxu. Ten, kdo je oblíbencem zumby, může dorazit na Zumba Maratón, který bude rovněž součástí SPORT EXPA při soutěži Master Olympia.

Jak jsme se již zmínili, součástí závodů bude veliká sportovní výstava SPORT EXPO v prostorách TipSport Arény v Praze (stadion Sparty Praha), ve které najdete například bohatou nabídku sportovní výživy, posilovacích strojů, kosmetiky, fresh bar, sportovního oblečení a mnoho dalších. Ze zahraničních účastníků bude svoje produkty vystavovat například Dorian Yates, Rich Gaspari, Francis Benfatto a mnoho dalších firem, se kterými v současnosti začala probíhat osobní jednání.

Pronajímatelné plochy jsou omezeny na 80 - 100 vystavovatelů. Pokud  na této prestižní soutěži chcete prezentovat svoji značku, svoje produkty, služby a další zajímavosti z vaší produkce, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.

Hlavním koordinátorem výstavy byl pověřen promotérkou soutěže Michal Rudzinskyj, který vám veškeré dotazy odpoví, při osobním jednání, nebo prostřednictvím mailu: rudzinskyjm@svetkulturistiky.cz, telefonicky na čísle 775 286 859, faxovém čísle 466 611 314, nebo také písemně na adrese Svět kulturistiky, MASTER OLYMPIA, Masarykovo nám. 1484, 530 02 Pardubice.

Můžete volat v jakoukoliv hodinu a den.

Informace a podrobnosti o pronájmu výstavních ploch a partnerství pro Master Olympia 2012
Michal Rudzinskyj
Hlavní koordinátor soutěže Master Olympia
e:mail: rudzinskyjm@svetkulturistiky.cz
GSM: +420 775 286 859

Vložený obrázek 1

 

 
 
 

Související články

Masters Olympia 2012 - tisková zpáva
2 VIP vstupenky na Masters Olympia 2012 pro absolutního mistra ČR v kulturistice mužů
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk