Victor Martinez propuštěn z vězení

Victor Martinez propuštěn z vězení

Jeden z nejlepších profesionálních kulturistů současné scény Victor Martinez je konečně na svobodě

Zajímavosti | 29.04.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Jeho pobyt za mřížemi v Hudson County Correctional Facility v Kearny kvůli problémům s vypršením délky platnosti víza už jen minulostí. Martinez byl zadržen na letišti Johna F. Kennedyho loni v říjnu a to prakticky vzápětí po svém vítězství na soutěži Arnold Classic Europe Champion, která se konala ve španělském Madridu, odkud se vracel zpět do Spojených států.

„Mohlo mě to napadnout,“ řekl Martinez reportérům Muscular Development krátce po svém propuštění. „Můj život je jako na houpačce – potká mě něco dobrého a pak zase přijde něco špatného, je to pořád dokola.“

Kvůli pochopitelnému výpadku z pravidelných tréninků a nedostatku kvalitní stravy ztratil Martinez za celou dobu téměř sedmiměsíčního pobytu ve vězení téměř třicet kilogramů, což je poměrně zřetelně vidět i na přiložených fotografiích. Doufejme tedy, že se tento skvělý závodník dokáže dostat v nadcházejících týdnech a měsících zpět do formy a my jej budeme moci opětovně vídat na soutěžních pódiích.

Victora Martineze podporoval na celém světě prostřednictvím emailů a zpráv kromě rodinných příslušníků a nejbližších přátel i bezpočet fanoušků. V boji za jeho propuštění se angažoval dokonce i Arnold Schwarzenegger a Jim Lorimer, kteří společně podepsali dopis adresovaný příslušným úřadům. Jejich snahu ocenil i Steve Blechman, vydavatel a šéfredaktor Muscular Development, který oběma prostřednictvím internetových stránek vyjádřil upřímné poděkování.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk