Tomáš Procházka se stal prezidentem INBA Europe

Tomáš Procházka se stal prezidentem INBA Europe

Po ukončení úspěšných několikaměsíčních jednání mezi vedením mezinárodní organizace IFFNB a světové federace INBA, dochází k několika zásadním změnám.

Zajímavosti | 13.10.2011 | Michal Rudzinskyj

Podotýkáme, že iniciátorem těchto jednání bylo vedení INBA WORLD a její prezident Denny Kakos.

Činnost obou organizací se v tuto chvíli po všech stránkách propojuje a my budeme naturální kulturistiku a fitness spolu s dalšími národními partnerskými organizacemi nadále rozvíjet v rámci INBA EUROPE. Díky tomu, že se tímto stáváme (včetně ČSNS i slovenské federace SANK) součástí největší naturální federace na světě, která má své zástupce v 50 státech, získáváme množství bonusů, které bychom jinak sami budovali dlouhou dobu, počínaje např. splněním veškerých velmi náročných podmínek, požadovaných po mezinárodních sportovních organizacích světovou antidopingovou agenturou WADA a konče možností pořádání INBA WORLD CHAMPIONSHIP 2012 s plánovanou účastí sportovců např. z USA, Austrálie či Kanady zde v České republice.

Ocenění naší dlouhodobé práce pro naturální kulturistiku a fitness ze strany vedení INBA se projevilo i v rámci volby nového prezidenta a dalších členů vedení INBA EUROPE. Prezidentem INBA EUROPE se stal p. Tomáš Procházka (INBA Czech Republic). Kromě něho jsou členy nejužšího vedení INBA EUROPE pánové Pavol Ferenc (INBA Slovakia), Ioannis Giantzoglou (INBA Řecko) a Vittorio Panzeri (INBA Italy).

Pro úplnost zde uvádíme kompletní složení INBA WORLD COMMITTEE:


WORLD PRESIDENT:
Denny S. Kakos (USA)
WORLD VICEPRESIDENT: Wayne McDonald (Australia)
NORTHERN HEMISPHERE PRESIDENT: Kathy Saldana (USA)

Vzhledem k tomu, že je potřeba se částečně přizpůsobit celosvětovému kalendáři soutěží INBA, dochází od roku 2012 k následujícím úpravám termínů vrcholných soutěží. INBA World Championship 2012 se uskuteční ve dnech 29. - 30.6.2012 v České republice. Jarní národní mistrovské soutěže ČSNS a SANK tím pádem proběhnou v nevhodnější možné termíny (cca 2-3 týdny) před MS.

Podzimní část sezóny bude z hlediska pohárových soutěží v ČR a na SK beze změn, pouze se po nich bude vždy navíc konat INBA European Championship (začátek listopadu). Přesné podzimní termíny budou zvoleny tak, aby měli zájemci možnost účastnit se i vrcholné soutěže INBA, kterou je NATURAL OLYMPIA, konaná vždy v polovině listopadu.

Věříme, že těmito kroky pomůžeme rozvoji a propagaci naturální kulturistiky a fitness nejen v našich zemích, ale i v dalších částech Evropy a staneme se významnou součástí federace INBA.

SOUTHERN HEMISPHERE PRESIDENT:
Peter Hardwick (New Zealand)
EUROPEAN PRESIDENT: Tomáš Procházka (Czech Republic)
ASIAN PRESIDENT: Jaeshin Park (South Korea)

Tomáš Procházka
prezident ČSNS

ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ NAJDETE ZDE

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk