Časopis Svět kulturistiky v prodeji také na Publero.com

Časopis Svět kulturistiky v prodeji také na Publero.com

Časopis Svět kulturistiky najdete také v digitální podobě na portálu Publero.com za zvýhodněnou cenu.

Zajímavosti | 15.08.2011 | Michal Rudzinskyj

Publero.com je unikátní projekt fungující na bázi internetové trafiky. Veškerá oblíbená periodika jsou digitalizována a čtenářům přístupná v elektronické podobě. Záměrem projektu je digitalizace většiny trhu s dosud tištěnými periodiky a jejich následná centralizace. Publero.com poskytuje čtenářům jedinečnou možnost online i offline přístupu k médiím, správu zakoupeného obsahu, archivaci a další možnosti práce s oblíbenými tituly (vkládání záložek a poznámek, zakoupení předplatného, vyhledávání obsahu nebo nákup archivních čísel).

Čtenářem zakoupená periodika jsou zobrazitelná díky čtečce Publero Reader v úplné a zcela autentické podobě. Díky podpoře aplikací pro mobilní zařízení fungujících na systémech Andorid a iOS je uživatelům umožněn přístup k oblíbeným titulům i v offline režimu.

Založení uživatelského účtu na portálu Publero nutného pro čtení vybraných titulů umožňuje jednoduchá registrace, k následnému vyzkoušení práce s jednotlivými tituly slouží volně přístupná ukázková čísla a uživatelům jsou k dispozici také některé tituly zcela zdarma.

Nakupování v internetové trafice Publero je realizováno dobíjením kreditu do peněženky kreditními kartami, bankovním převodem nebo převodem pomocí bankovní brány. Po úspěšném dobití kreditu už pouze stačí vybírat ze široké nabídky různě tematicky zaměřených periodik, nakupovat jednotlivá vydání nebo si objednat zvýhodněná předplatné.

Časopis Svět kulturistiky 7-8/11 najdete ZDE!

 
 
 

Související články

Virtuální časopis Svět kulturistiky spuštěn!
Časopis Svět kulturistiky - elektronická verze
Elektronický časopis Svět kulturistiky - V PROVOZU!
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk