Jay Cutler se stal tváří unikátního šejkru SmartShake

Jay Cutler se stal tváří unikátního šejkru SmartShake

MuscleTech, Muscular Development a řadu dalších sponzorů má ve svojí bohaté kolekci čtyřnásobný Mr. Olympia Jay Cutler.

Zajímavosti | 07.01.2011 | Michal Rudzinskyj

Použité stránky: muscle-insider.com, smartshake.com
Připravil: Karel Šedivý


Od ledna 2011 k nim oficiálně přibylo další jméno a to SmartShake.

Právě tato společnost uvedla na trh již ke konci roku 2009 doposud nejpraktičtější šejkr, jaký kdy byl vyroben. I přes neustále vzrůstající počty prodaných kusů jak v Austrálii a Evropě, kde zatím fungují distributorské společnosti, lze očekávat, že se toto číslo ještě navýší. Zásluhu by na tom měl mít právě Jay, který bude jakýmsi mluvčím, tváří a propagátorem tohoto výrobku v jedné osobě. Držitel čtyř Titulů Mr. Olympia by měl právě v lednu pomoci odstartovat reklamní kampaň mající za cíl oslovit zájemce ve Spojených státech, kde se výrobek začne prodávat.

Šejkr SmartShake můžete zakoupit i v našem obchodě ZDE

A v čem je tento produkt na rozdíl od jiných šejkrů tak revoluční? Především v tom, že je mimořádně praktický. Jistě sami znáte situaci, kdy potřebujete mít s sebou na cesty či do zaměstnání dostatek svaly budujících látek v podobě proteinového nebo sacharidového koktejlu. V takovém případě si musíte práškový koktejl vzít například do menší nádoby nebo si jednotlivé porce nasáčkovat. To ale s tímto výrobkem odpadá. Součástí hlavní nádoby, která slouží jako zásobník vody či jakéhokoliv jiného (a tedy i proteinového) nápoje, jsou i dvě menší nádobky, které se na tělo šejkru jednoduše našroubují. V nich můžete mít uložený jakýkoliv koktejl, který si následně připravíte v okamžiku, kdy jej budete skutečně potřebovat. Nápoj tak bude vždy čerstvě připravený, což je důležité zejména pro situace, kdy nemůžete hotový nápoj skladovat v chladnu a také v případě, že používáte práškový koktejl s obsahem kreatinu, který se musí míchat bezprostředně před konzumací. Skvělou věcí je i vyjímatelný plastový rozdělovník, který se vloží do jedné z menších plastových nádob. Díky této pomůcce můžete namísto prášku přenášet ve čtyřech vzniklých přihrádkách například tablety s vitamíny, kreatinem či BCAA.

SmartShake™ je skutečně „libový“ a i když je o něco dražší než podobné výrobky, je tato cena vyvážena právě zmíněnou praktičností. Navíc je k dostání v několika barevných provedeních, přičemž samozřejmostí je absolutní netoxicita materiálu a absolutní vodotěsnost. Výrobek můžete dát klidně do mrazáku, umýt v myčce na nádobí, dát jej do mikrovlnné trouby anebo do něj nalít vařící tekutinu (maximální teplota je 120 °C).

Zpět ale k Jay Cutlerovi a jeho kontraktu. Součástí celé akce bude i limitovaná série tohoto výrobku pod názvem „Jay Cutler Gold Limited Edition“, kterou si jistě nebude chtít nechat ujít nejeden obdivovatel tohoto kulturisty. A co na celou věc říká samotný hlavní protagonista?

„Je to skvělá věc na cesty a do práce. Jako atlet neustále potřebuji protein. Když si s sebou vezmu SmartShake™, tak mám pro sebe každý den k dispozici tři porce kvalitního proteinu. Samozřejmě si můžu dohromady namíchat víc věcí, takže když chci, můžu si s sebou vzít nejrůznější suplementy jako například proteinový prášek, glutamin a kreatin.“
Více informací získáte na www.smartshake.com.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk