Phil Heath – smlouva se společností Weider Publications

Phil Heath – smlouva se společností Weider Publications

Phil Heath, jedna z nejmladších a nejzářivějších kulturistických hvězd, podepsal 15. dubna dlouhodobou smlouvu se společností Weider Publications.

Zajímavosti | 20.04.2010 | Michal Rudzinskyj

Připravil/přeložil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Kulturista, kterému bylo loni v prosinci 30 let, je se společností Weider spjat již od roku 2005.

Svoji profesionální kartu získal Phil právě v roce 2005, když zvítězil v těžké váze na soutěži NPC USA Bodybuilding Championships, kde současně získal i titul absolutního vítěze. Po vstupu na profesionální scénu si brzy vysloužil přezdívku „The Gift“ (Talent) a to zásluhou hned dvou výher na prvních dvou profesionálních soutěžích. Těmi byly Colorado Pro a New York Pro, které se konaly v roce 2006.

Phil je rozhodně velice nadaným závodníkem. Přestože loni na Mr. Olympia získal pro něj neuspokojivé páté místo, vše dokonale napravil letošním vystoupením na Arnold Classic 2010, kde jen těsně skončil druhý za Kai Greenem. Připomeňme jen krátce, že neblahou zásluhu na jeho umístění na Olympii měla žaludeční viróza, která jej postihla den před semifinálovou částí. Kvůli tomu ztratil několik cenných kilogramů svalové hmoty, přesto svůj boj na pódiu nevzdal. Protože se Phil chystá opět na letošní soutěži Mr. Olympia vystoupit, bude tento ročník nejen díky němu opět velice divácky atraktivní.

Phil Heath k tomu uvádí: “Když jsem se připravoval na Arnold Classic, měl jsem kvůli tomu, co se stalo loni na Olympii, dostatečně velkou motivaci. Nyní je moje motivace ještě větší, protože spousta lidí je toho názoru, že jsem na měl na Arnold Classic vítězství na dosah. Domnívám se, že v období mezi loňskou Olympií a letošní Arnold Classic jsem na sobě hodně zapracoval. Tentokrát mám na přípravu na Mr. Olympia 2010 ještě více času a tak zkrátka budu pokračovat v tvrdé práci a uvidím, co se bude dít. Na této události číslo jedna budu chtít rozhodně zabojovat.“

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk